MMKS  Kędzierzyn-Koźle  badminton
Nawigacja
Strona Główna
Struktura Klubu
Parabadminton
OPP 1%
Sponsorzy
Treningi
Obozy
Linki
Zdjęcia
TV MMKS
Zawodnicy
Kontakt
Piszą o nas
OGŁOSZENIA kupię-sprzedam serwis rakiet - wymiana naciągu
Archiwum
RANKINGI

Aktualny Ranking BWF Parabadminton


wydany 09.11.2019r.

SINGLE
DEBLE i MIXTY

LISTA KLASYFIKACYJNA PZBAD

Aktualna w każdą środę.

młodzicy młodsi
młodzicy
juniorzy młodsi
juniorzy
elita
Turnieje do list

LISTA KLASYFIKACYJNA OOZBAD Głubczyce

#3
wydana po 11.05.2019r.

dzieci U-9, żacy U-11, młodzicy młodsi U-13

PARTNERZY-MEDIA

REKLAMA

Panel AMATORÓW
Turnieje Krajowe Amatorów

Turnieje Zagraniczne Amatorów

Jak dobrać rakietkę.

Wyniki sezonu 2016/2017

Julia Bolibrzuch

...............

Trenuje od 2013r.

KLASA WH1

Wyniki w sezonie 2016/2017:
3m. OTParabadmintona Kłodnica Open Kędzierzyn-Koźle 24.09.2016r.
3m. OTParabadmintona Memoriał Krasowskiego Komprachcice 22.10.2016r.
3m. OTParabadmintona Głubczyce 3.12.2016r.
3m. OTParabadmintona Głubczyce 14.01.2017r.
3m. MWParabadmintona Głubczyce 22.04.2017r.
________________________________________________________________________________________________________

Denis Grzesiuk licencja BWF: D-POL-006-M

...............

Trenuje od 2014r.

KLASA SL4
licencja PZBad G6711
Wyniki w sezonie 2016/2017:

17m. - Mistrzostwa Europy Beek (NL) 25-30.10.2016r.
19m. debel - Mistrzostwa Europy Beek (NL) 25-30.10.2016r.
19m. - VI Spanish Para-Badminton International Alcudia (E) 07-12.03.2017r.
13m. debel - VI Spanish Para-Badminton International Alcudia (E) 07-12.03.2017r.
1m. OTParabadmintona Pabianice 8.04.2017r.
________________________________________________________________________________________________________

Paweł Jahn

...............

Trenuje od 2015r.

KLASA DEAF


Wyniki w sezonie 2016/2017:

________________________________________________________________________________________________________

Zuzanna Jerzyk

...............

Trenuje od 2016r.

KLASA SL4

Ranking OOZB -
Wyniki w sezonie 2016/2017:
3m. OTParabadmintona Kłodnica Open Kędzierzyn-Koźle 24.09.2016r.
3m. OTParabadmintona Memoriał Krasowskiego Komprachcice 22.10.2016r.
3m. OTParabadmintona Mini Silesia Cup Głubczyce 12.11.2016r.
3m. OTParabadmintona Głubczyce 3.12.2016r.
3m. OTParabadmintona Głubczyce 14.01.2017r.
3m. OTParabadmintona Pabianice 8.04.2017r.
3m. MWParabadmintona Głubczyce 22.04.2017r.
________________________________________________________________________________________________________

Jakub Sikorski licencja BWF: D-POL-004-M

...............

Trenuje od 2014r.

KLASA WH1
Licencja PZBad: S6385
Wyniki w sezonie 2016/2017:
19m. - Mistrzostwa Europy Beek (NL) 25-30.10.2016r.
13m. debel - Mistrzostwa Europy Beek (NL) 25-30.10.2016r.
9m. mixt - Mistrzostwa Europy Beek (NL) 25-30.10.2016r.
19m. - VI Spanish Para-Badminton International Alcudia (E) 07-12.03.2017r.
13m. debel - VI Spanish Para-Badminton International Alcudia (E) 07-12.03.2017r.
9m. mixt - VI Spanish Para-Badminton International Alcudia (E) 07-12.03.2017r.
________________________________________________________________________________________________________

Kamil Taranda

...............

Trenuje od 2015r.

KLASA SL4 (?)


Wyniki w sezonie 2016/2017:
1m. OTParabadmintona Kłodnica Open Kędzierzyn-Koźle 24.09.2016r.
1m. OTParabadmintona Memoriał Krasowskiego Komprachcice 22.10.2016r.
1m. OTParabadmintona Mini Silesia Cup Głubczyce 12.11.2016r.
1m. OTParabadmintona Głubczyce 3.12.2016r.
1m. OTParabadmintona Głubczyce 14.01.2017r.
1m. MWParabadmintona Głubczyce 22.04.2017r.
________________________________________________________________________________________________________

Dominika Tomańska

...............

Trenuje od 2014r.

KLASA SU5


Wyniki w sezonie 2016/2017:
2m. OTParabadmintona Kłodnica Open Kędzierzyn-Koźle 24.09.2016r.
2m. OTParabadmintona Memoriał Krasowskiego Komprachcice 22.10.2016r.
2m. OTParabadmintona Mini Silesia Cup Głubczyce 12.11.2016r.
2m. OTParabadmintona Głubczyce 3.12.2016r.
2m. OTParabadmintona Głubczyce 14.01.2017r.
2m. OTParabadmintona Pabianice 8.04.2017r.
2m. MWParabadmintona Głubczyce 22.04.2017r.
________________________________________________________________________________________________________

Katarzyna Bomba

...............

Trenuje od 2011r.

Ranking PZB
Licencja: B5940
Wyniki w sezonie 2016/2017:
7m. - OTM Silesia Cup Głubczyce 10.09.2016r.
3m. debel - OTM Silesia Cup Głubczyce 10.09.2016r.


________________________________________________________________________________________________________

Mateusz Strzelczyk

...............

Trenuje od 2011r.

Ranking PZB
Licencja: S5974
Wyniki w sezonie 2016/2017:

________________________________________________________________________________________________________

Marcin Wołkowicz

...............

Trenuje od 2012r.

Ranking PZB
Licencja: W5939
Wyniki w sezonie 2016/2017:

________________________________________________________________________________________________________

Aleksandra Żygadło

...............

Trenuje od 2009r.

Ranking PZB
Licencja: Ż6280
Wyniki w sezonie 2016/2017:
10m. - OTM Silesia Cup Głubczyce 10.09.2016r.
3m. debel - OTM Silesia Cup Głubczyce 10.09.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Paweł Jahn

...............

Trenuje od 2015r.


Wyniki w sezonie 2016/2017:

________________________________________________________________________________________________________

Igor Jasek

...............

Trenuje od 2012r.

Ranking PZB
Wyniki w sezonie 2016/2017:
11m. - OTMM Silesia Cup Głubczyce 10.09.2016r.
17m. - OTMM Głubczyce 5.11.2016r.
4m. debel - OTMM Głubczyce 5.11.2016r.
11m. - OTMM SBL Cup Bieruń 5.11.2016r.
3m. debel - OTMM SBL Cup Bieruń 5.11.2016r.
17m. - GPMM Głubczyce 27-29.01.2017r.
9m. debel - GPMM Głubczyce 27-29.01.2017r.
11m. - OTMM Suchedniów 05.03.2017r.
3m. debel - OTMM Suchedniów 05.03.2017r.
30m. - GPMM Katowice 7-9.04.2017r.
25m. debel - GPMM Katowice 7-9.04.2017r.
17m. - OTMM Poczesna 22.04.2017r.
7m. debel - OTMM Poczesna 22.04.2017r.
9m. - OTMM Suchedniów 3-4.06.2017r.
5m. debel - OTMM Suchedniów 3-4.06.2017r.
4m. mixt - OTMM Suchedniów 3-4.06.2017r.
5m. - OTMM Kędzierzyn-Koźle 17.06.2017r.
________________________________________________________________________________________________________

Dominika Palacz

...............

Trenuje od 2016r.

Ranking PZB
Licencja:
Wyniki w sezonie 2015/2016:
________________________________________________________________________________________________________

Kamil Taranda

...............

Trenuje od 2015r.


Wyniki w sezonie 2016/2017:

________________________________________________________________________________________________________

Dominika Tomańska

...............

Trenuje od 2014r.

Ranking OOZB -
Wyniki w sezonie 2016/2017:

________________________________________________________________________________________________________

Hanna Banaszak

...............

Trenuje od 2014r.

Ranking OOZB -
Wyniki w sezonie 2016/2017:
17m. OTŻ Kłodnica Open Kedzierzyn-Koźle 24.09.2016r.
9m. OTŻ Memoriał Krasowskiego Komprachcice 22.10.2016r.
9m. OTŻ Mini Silesia Cup Głubczyce 12.11.2016r.
9m. OTŻ Głubczyce 3.12.2016r.
9m. OTŻ Głubczyce 11.03.2017r.
9m. MWŻ Głubczyce 22.04.2017r.
6m. OTŻ Suchedniów 3.06.2017r.
3m. debel OTŻ Suchedniów 3.06.2017r.
5m. mixt OTŻ Suchedniów 3.06.2017r.
________________________________________________________________________________________________________

Dominika Główka

...............

Trenuje od 2014r.

Ranking OOZB -
Wyniki w sezonie 2016/2017:

________________________________________________________________________________________________________

Jacek Matula

...............

Trenuje od 2014r.

Ranking OOZB -
Wyniki w sezonie 2016/2017:
9m. OTŻ Kłodnica Open Kedzierzyn-Koźle 24.09.2016r.
16m. OTŻ Memoriał Krasowskiego Komprachcice 22.10.2016r.
23m. OTŻ Mini Silesia Cup Głubczyce 12.11.2016r.
17m. OTŻ Głubczyce 3.12.2016r.
16m. OTŻ Głubczyce 14.01.2017r.
9m. MWŻ Głubczyce 22.04.2017r.
________________________________________________________________________________________________________

Miłosz Mikołajczyk

...............

Trenuje od 2012r.

Ranking OOZB -
Wyniki w sezonie 2016/2017:
9m. OTŻ Kłodnica Open Kedzierzyn-Koźle 24.09.2016r.
9m. OTŻ Memoriał Krasowskiego Komprachcice 22.10.2016r.
9m. OTŻ Głubczyce 3.12.2016r.
9m. OTŻ Głubczyce 14.01.2017r.
9m. OTŻ Głubczyce 11.03.2017r.
9m. MWŻ Głubczyce 22.04.2017r.
________________________________________________________________________________________________________

Milena Czerniak

...............

Trenuje od 2016r.




________________________________________________________________________________________________________

Tomasz Mikołajczyk

...............

Trenuje od 2014r.


Wyniki w sezonie 2016/2017:
9m. OTDz Kłodnica Open Kędzierzyn-Koźle 24.09.2016r.
9m. OTDz Memoriał Krasowskiego Komprachcice 22.10.2016r.
9m. OTDz Głubczyce 3.12.2016r.
9m. OTDz Głubczyce 14.01.2017r.
19m. OTDz Głubczyce 11.03.2017r.
13m. MWDz Głubczyce 22.04.2017r.
________________________________________________________________________________________________________

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WAŻNE WIADOMOŚCI
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 346
Najnowszy Użytkownik: sumjqbaebe
PARTNERZY


CENNIK KLUBOWY - OD 2014
KATALOG

GOŚCIE
Flag Counter
Tam byliśmy
Głubczyce Baborów Kietrz Strzelce Op. Opole Komprachcice Krapkowice Racibórz Lubliniec Częstochowa Konin Bieruń Kielce Spała Lublin Ropczyce Pszczyna Garwolin Sochocin Płońsk Białystok Suwałki Miastko Suchedniów Łączna Sobótka Ślęza Jelenia Góra Sulęcin Płock Oborniki Szamotuły Zamość Rzeszów Słupsk Kobylnica Koszalin Solec Kujawski Piotrków Tryb. Małogoszcz Mścice Orneta Ostojów Straszęcin Medyka Lubin Pabianice Ostrów Wielkopolski Łódź Olsztyn k/ Częstochowy Poraj Poczesna Arłamów Zakopane Słupca Mazańcowice Imielin Kobierzyce Trzcianka Żyraków Zielonka Wieliczka Kępno Polanów Poznań Katowice Mysłowice Warszawa

Tröbitz Elsterwerda Dortmund Berlin

Liberec Orlova Pardubice Klimkovice Český Krumlov Český Těšín Rousínov Brno Praha

Hrachovo Ilava Trenčín


Neerpelt



Fredericia Odense


Antalya Konya



Villajoyosa Los Alcázares Alcúdia

Breda Veenendaal Beek

Birmingham Loughborough Stoke Mandeville Antrim Lisburn Glasgow

Solo



Pekin



Dublin



Lima



Medellin



Kampala



Bangkok



Tokio



São Paulo



Mokronog



Ulsan



Opatija Zagreb



Rodez



Geelong



Wiedeń



Ottawa

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Linki
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie