MMKS  Kędzierzyn-Koźle  badminton
Nawigacja
Strona Główna
Struktura Klubu
Parabadminton
OPP 1%
Sponsorzy
Treningi
Obozy
Linki
Zdjęcia
TV MMKS
Zawodnicy
Kontakt
Piszą o nas
OGŁOSZENIA kupię-sprzedam serwis rakiet - wymiana naciągu
Archiwum
RANKINGI

Aktualny Ranking BWF Parabadminton


wydany 17.12.2018r.

SINGLE
DEBLE i MIXTY

LISTA KLASYFIKACYJNA PZBAD

Aktualna w każdą środę.

młodzicy młodsi
młodzicy
juniorzy młodsi
juniorzy
elita
Turnieje do list

LISTA KLASYFIKACYJNA OOZBAD Głubczyce

#7
wydana po 8.12.2018r.

dzieci U-9, żacy U-11, młodzicy młodsi U-13

PARTNERZY-MEDIA

REKLAMA

Panel AMATORÓW
Turnieje Krajowe Amatorów

Turnieje Zagraniczne Amatorów

Jak dobrać rakietkę.

Wyniki sezonu 2015/2016

Bartłomiej Mróz licencja BWF: D-POL-001-M

..............

Trenuje od 2005r.

KLASA SU5 Ranking BWF - 2 singiel, 3 debel
Licencja PZBad: M3165 specjalna umowa sponsorska z Grupą Azoty oraz ATLAS Sp. z o. o. i kontrakt sprzętowy z Li-Ning
Wyniki w sezonie 2015/2016:
2m. - Mistrzostwa Świata Stoke Mandeville (GB) 8-13.09.2015r.
2m. debel- Mistrzostwa Świata Stoke Mandeville (GB) 8-13.09.2015r.
1m. - 1-st Peru Para-Badminton Internacional Lima (PE) 13-18.10.2015r.
1m. debel- 1-st Peru Para-Badminton Internacional Lima (PE) 13-18.10.2015r.
2m. - 2nd Turkish Para-Badminton Internacional Konya (TR) 05-10.04.2016r.
1m. debel- 2nd Turkish Para-Badminton Internacional Konya (TR) 05-10.04.2016r.
3m. mixt- 2nd Turkish Para-Badminton Internacional Konya (TR) 05-10.04.2016r.
3m. - Carlton Irish Para-Badminton International Antrim (GB) 22-26.06.2016r.
2m. debel - Carlton Irish Para-Badminton International Antrim (GB) 22-26.06.2016r.
9m. mixt - Carlton Irish Para-Badminton International Antrim (GB) 22-26.06.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Julia Bolibrzuch

...............

Trenuje od 2013r.

KLASA WH1

Wyniki w sezonie 2015/2016:
1m. - Mistrzostwa Województwa Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
7m. - Zakopiański Festiwal Badmintona Zakopane 23-24.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Denis Grzesiuk licencja BWF: D-POL-006-M

...............

Trenuje od 2014r.

KLASA SL4
licencja PZBad G6711
Wyniki w sezonie 2015/2016:
9m. - 2nd Turkish Para-Badminton Internacional Konya (TR) 05-10.04.2016r.
9m. debel- 2nd Turkish Para-Badminton Internacional Konya (TR) 05-10.04.2016r.
3m. (gimnazja) - Zakopiański Festiwal Badmintona Zakopane 23-24.04.2016r.
3m. (sportowcy) - Zakopiański Festiwal Badmintona Zakopane 23-24.04.2016r.
13m. - Carlton Irish Para-Badminton International Antrim (GB) 22-26.06.2016r.
16m. debel - Carlton Irish Para-Badminton International Antrim (GB) 22-26.06.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Paweł Jahn

...............

Trenuje od 2015r.

KLASA DEAF


Wyniki w sezonie 2015/2016:
3m. - Mistrzostwa Województwa Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Zuzanna Jerzyk

...............

Trenuje od 2016r.

KLASA SL4

Ranking OOZB -
Wyniki w sezonie 2015/2016:
3m. - Mistrzostwa Województwa Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Jakub Sikorski licencja BWF: D-POL-004-M

...............

Trenuje od 2014r.

KLASA WH1
Licencja PZBad: S6385
Wyniki w sezonie 2015/2016:
21m. - Mistrzostwa Świata Stoke Mandeville (GB) 8-13.09.2015r.
20m. debel- Mistrzostwa Świata Stoke Mandeville (GB) 8-13.09.2015r.
1m. - Turniej Parabadmintona - Dni Promocji Badmintona Warszawa 26.09.2015r.
7m. - 2nd Turkish Para-Badminton Internacional Konya (TR) 05-10.04.2016r.
5m. debel- 2nd Turkish Para-Badminton Internacional Konya (TR) 05-10.04.2016r.
5m. mixt- 2nd Turkish Para-Badminton Internacional Konya (TR) 05-10.04.2016r.
13m. - Carlton Irish Para-Badminton International Antrim (GB) 22-26.06.2016r.
13m. debel - Carlton Irish Para-Badminton International Antrim (GB) 22-26.06.2016r.
13m. mixt - Carlton Irish Para-Badminton International Antrim (GB) 22-26.06.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Kamil Taranda

...............

Trenuje od 2015r.

KLASA SL4 (?)


Wyniki w sezonie 2015/2016:

________________________________________________________________________________________________________

Dominika Tomańska

...............

Trenuje od 2014r.

KLASA SU5


Wyniki w sezonie 2015/2016:
2m. - Mistrzostwa Województwa Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Katarzyna Bomba

...............

Trenuje od 2011r.

Ranking PZB
Licencja: B5940
Wyniki w sezonie 2015/2016:
2m. debel- OTM Silesia Cup Głubczyce 5.09.2015r.
5m. mixt - OTM Silesia Cup Głubczyce 5.09.2015r.
4m. debel- OTM Słupca 19.09.2015r.
5m. mixt - OTM Słupca 19.09.2015r.
3m. debel - OTM Solec Kujawski 10.10.2015r.
5m. mixt - OTM Solec Kujawski 10.10.2015r.
1m. debel - OTM Mazańcowice 7.11.2015r.
2m. mixt - OTM Mazańcowice 7.11.2015r.
23m. - GPM Przemyśl 25-28.02.2016r.
6m. debel- GPM Przemyśl 25-28.02.2016r.
15m. mixt- GPM Przemyśl 25-28.02.2016r.
6m. - OTM Imielin 13.03.2016r.
2m. debel- OTM Imielin 13.03.2016r.
29m. - GPM Suchedniów 7-10.04.2016r.
19m. debel- GPM Suchedniów 7-10.04.2016r.
21m. mixt- GPM Suchedniów 7-10.04.2016r.
6m. - OTM Bieruń 17.04.2016r.
1m. debel- OTM Bieruń 17.04.2016r.
5m. - MMM Głubczyce 23.04.2016r.
5m. debel- MMM Głubczyce 23.04.2016r.
5m. - OTM Zamość 7.05.2016r.
3m. debel- OTM Zamość 7.05.2016r.
17m. debel- IMPM Suwałki 13-15.05.2016r.

________________________________________________________________________________________________________

Marcin Wołkowicz

...............

Trenuje od 2012r.

Ranking PZB
Licencja: W5939
Wyniki w sezonie 2015/2016:
15m. - OTM Silesia Cup Głubczyce 5.09.2015r.
5m. mixt - OTM Silesia Cup Głubczyce 5.09.2015r.
13m. - OTM Słupca 19.09.2015r.
5m. mixt - OTM Słupca 19.09.2015r.
7m. - OTM Solec Kujawski 10.10.2015r.
5m. mixt - OTM Solec Kujawski 10.10.2015r.
3m. - OTM Mazańcowice 7.11.2015r.
2m. mixt - OTM Mazańcowice 7.11.2015r.
25m. - GPM Przemyśl 25-28.02.2016r.
15m. mixt- GPM Przemyśl 25-28.02.2016r.
33m. - GPM Suchedniów 7-10.04.2016r.
21m. mixt- GPM Suchedniów 7-10.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Karolina Żygadło

...............

Trenuje od 2009r.

Ranking PZB
Licencja: Ż5010
Wyniki w sezonie 2015/2016:
5m. - OTM Silesia Cup Głubczyce 5.09.2015r.
2m. debel - OTM Silesia Cup Głubczyce 5.09.2015r.
3m. - OTM Słupca 19.09.2015r.
4m. debel - OTM Słupca 19.09.2015r.
5m. - OTM Solec Kujawski 10.10.2015r.
3m. debel - OTM Solec Kujawski 10.10.2015r.
3m. - OTM Mazańcowice 7.11.2015r.
1m. debel - OTM Mazańcowice 7.11.2015r.
5m. - OTM Solec Kujawski 28.11.2015r.
6m. - OTM Imielin 13.03.2016r.
2m. debel- OTM Imielin 13.03.2016r.
6m. - OTM Bieruń 17.04.2016r.
1m. debel- OTM Bieruń 17.04.2016r.
9m. - MMM Głubczyce 23.04.2016r.
5m. debel- MMM Głubczyce 23.04.2016r.
3m. - OTM Zamość 7.05.2016r.
3m. debel- OTM Zamość 7.05.2016r.
17m. - IMPM Suwałki 13-15.05.2016r.
17m. debel- IMPM Suwałki 13-15.05.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Dominika Palacz

...............

Trenuje od 2016r.

Ranking PZB
Licencja:
Wyniki w sezonie 2015/2016:
________________________________________________________________________________________________________

Mateusz Strzelczyk

...............

Trenuje od 2011r.

Ranking PZB
Licencja: S5974
Wyniki w sezonie 2015/2016:
5m. - OTMM Silesia Cup Głubczyce 5.09.2015r.
5m. mixt - OTMM Silesia Cup Głubczyce 5.09.2015r.
2m. - OTMM Słupca 19.09.2015r.
1m. mixt - OTMM Słupca 19.09.2015r.
7m. - OTMM Solec Kujawski 10.10.2015r.
1m. mixt - OTMM Solec Kujawski 10.10.2015r.
3m. - OTMM Solec Kujawski 28.11.2015r.
2m. mixt- OTMM Solec Kujawski 28.11.2015r.
9m. - OTMM Imielin 13.03.2016r.
2m. mixt- OTMM Imielin 13.03.2016r.
15m. - OTMM Bieruń 17.04.2016r.
7m. mixt- OTMM Bieruń 17.04.2016r.
17m. - MMM Głubczyce 23.04.2016r.
5m. mixt- MMM Głubczyce 23.04.2016r.
6m. - OTMM Zamość 7.05.2016r.
1m. mixt- OTMM Zamość 7.05.2016r.
17m. mixt- IMPMM Kobierzyce 20-22.05.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Aleksandra Żygadło

...............

Trenuje od 2009r.

Ranking PZB
Licencja: Ż6280
Wyniki w sezonie 2015/2016:
5m. - OTMM Silesia Cup Głubczyce 5.09.2015r.
5m. mixt - OTMM Silesia Cup Głubczyce 5.09.2015r.
3m. - OTMM Słupca 19.09.2015r.
1m. mixt - OTMM Słupca 19.09.2015r.
3m. - OTMM Solec Kujawski 10.10.2015r.
1m. mixt - OTMM Solec Kujawski 10.10.2015r.
6m. - OTMM Solec Kujawski 28.11.2015r.
2m. mixt- OTMM Solec Kujawski 28.11.2015r.
11m. - OTMM Imielin 13.03.2016r.
2m. mixt- OTMM Imielin 13.03.2016r.
11m. - OTMM Bieruń 17.04.2016r.
7m. mixt- OTMM Bieruń 17.04.2016r.
9m. - MMM Głubczyce 23.04.2016r.
5m. mixt- MMM Głubczyce 23.04.2016r.
5m. - OTMM Zamość 7.05.2016r.
1m. mixt- OTMM Zamość 7.05.2016r.
17m. mixt- IMPMM Kobierzyce 20-22.05.2016r.
17m. mixt- IMPMM Kobierzyce 20-22.05.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Dominika Główka

...............

Trenuje od 2014r.

Ranking OOZB - 45
Wyniki w sezonie 2015/2016:
20m. - OTŻ Głubczyce 20.02.2016r.
15m. - MWŻ Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Paweł Jahn

...............

Trenuje od 2015r.


Wyniki w sezonie 2015/2016:
17m. - MWŻ Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Igor Jasek

...............

Trenuje od 2012r.

Ranking OOZB - 9
Wyniki w sezonie 2015/2016:
9m. - Kłodnica Open Kędzierzyn-Koźle 19.09.2015r.
9m. - OTŻ Komprachcice 3.10.2015r.
1m. - Badmintomania Junior Cup Warszawa 25.10.2015r.
17m. - Mini Silesia Cup Głubczyce 14.11.2015r.
3m. - Międzynarodowym Świątecznym Turnieju Badmintona Kępno 19.12.2015r.
2m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 15.01.2016r.
16m. - OTŻ Głubczyce 16.01.2016r.
3m. - WIMS Głubczyce 27.01.2016r.
9m. - OTŻ Głubczyce 20.02.2016r.
3m. - MWŻ Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Miłosz Mikołajczyk

...............

Trenuje od 2012r.

Ranking OOZB - 26
Wyniki w sezonie 2015/2016:
19m. - OTŻ Komprachcice 3.10.2015r.
17m. - Mini Silesia Cup Głubczyce 14.11.2015r.
1m. - Shuttle Time Głubczyce 10.12.2015r.
6m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 15.01.2016r.
18m. - OTŻ Głubczyce 16.01.2016r.
9m. - OTŻ Głubczyce 20.02.2016r.
9m. - MWŻ Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Kamil Taranda

...............

Trenuje od 2015r.


Wyniki w sezonie 2015/2016:
17m. - MWŻ Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Dominika Tomańska

...............

Trenuje od 2014r.

Ranking OOZB - 34
Wyniki w sezonie 2015/2016:
17m. - Kłodnica Open Kędzierzyn-Koźle 19.09.2015r.
22m. - OTŻ Komprachcice 3.10.2015r.
25m. - Mini Silesia Cup Głubczyce 14.11.2015r.
4m. - Mistrzostwa Raciborza Szkół Podstawowych 17.02.2016r.
25m. - OTŻ Głubczyce 16.01.2016r.
20m. - OTŻ Głubczyce 20.02.2016r.
15m. - MWŻ Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Hanna Banaszak

...............

Trenuje od 2014r.

Ranking OOZB - 6
Wyniki w sezonie 2015/2016:
5m. - Kłodnica Open Kędzierzyn-Koźle 19.09.2015r.
9m. - OTD Komprachcice 3.10.2015r.
5m. - Mini Silesia Cup Głubczyce 14.11.2015r.
3m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 15.01.2016r.
9m. - OTD Głubczyce 16.01.2016r.
3m. - OTD Głubczyce 20.02.2016r.
5m. - MWD Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Milena Czerniak

...............

Trenuje od 2016r.




________________________________________________________________________________________________________

Jacek Matula

...............

Trenuje od 2014r.

Ranking OOZB - 12
Wyniki w sezonie 2015/2016:
13m. - Kłodnica Open Kędzierzyn-Koźle 19.09.2015r.
9m. - OTD Komprachcice 3.10.2015r.
17m. - Mini Silesia Cup Głubczyce 14.11.2015r.
9m. - OTD Głubczyce 16.01.2016r.
9m. - OTD Głubczyce 20.02.2016r.
17m. - MWD Strzelce Opolskie 16.04.2016r.
________________________________________________________________________________________________________

Tomasz Mikołajczyk

...............

Trenuje od 2014r.



________________________________________________________________________________________________________

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WAŻNE WIADOMOŚCI
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 346
Najnowszy Użytkownik: sumjqbaebe
PARTNERZY


CENNIK KLUBOWY - OD 2014
KATALOG

GOŚCIE
Flag Counter
Tam byliśmy
Głubczyce Baborów Kietrz Strzelce Op. Opole Komprachcice Racibórz Lubliniec Częstochowa Konin Bieruń Kielce Spała Lublin Ropczyce Pszczyna Garwolin Sochocin Płońsk Białystok Suwałki Miastko Suchedniów Łączna Sobótka Ślęza Jelenia Góra Sulęcin Płock Oborniki Szamotuły Zamość Rzeszów Słupsk Kobylnica Koszalin Solec Kujawski Piotrków Tryb. Małogoszcz Mścice Orneta Ostojów Straszęcin Medyka Lubin Pabianice Ostrów Wielkopolski Łódź Olsztyn k/ Częstochowy Poraj Poczesna Arłamów Zakopane Słupca Mazańcowice Imielin Kobierzyce Trzcianka Żyraków Zielonka Wieliczka Kępno Polanów Poznań Katowice Warszawa

Tröbitz Elsterwerda Dortmund Berlin

Liberec Orlova Pardubice Klimkovice Český Krumlov Český Těšín Rousínov Brno Praha

Hrachovo Ilava Trenčín



Neerpelt



Fredericia Odense



Antalya Konya



Villajoyosa Los Alcázares Alcúdia

Breda Beek



Birmingham Loughborough Stoke Mandeville Antrim

Solo



Pekin



Dublin



Lima



Medellin



Kampala



Bangkok



Tokio



São Paulo



Mokronog



Ulsan



Opatija



Rodez



Geelong



Wiedeń

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Linki
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie