MMKS  Kędzierzyn-Koźle  badminton
Nawigacja
Strona Główna
Struktura Klubu
Parabadminton
OPP 1%
Sponsorzy
Treningi
Obozy
Linki
Zdjęcia
TV MMKS
Zawodnicy
Kontakt
Piszą o nas
OGŁOSZENIA kupię-sprzedam serwis rakiet - wymiana naciągu
Archiwum
RANKINGI

Aktualny Ranking BWF Parabadminton


wydany 09.11.2019r.

SINGLE
DEBLE i MIXTY

LISTA KLASYFIKACYJNA PZBAD

Aktualna w każdą środę.

młodzicy młodsi
młodzicy
juniorzy młodsi
juniorzy
elita
Turnieje do list

LISTA KLASYFIKACYJNA OOZBAD Głubczyce

#3
wydana po 11.05.2019r.

dzieci U-9, żacy U-11, młodzicy młodsi U-13

PARTNERZY-MEDIA

REKLAMA

Panel AMATORÓW
Turnieje Krajowe Amatorów

Turnieje Zagraniczne Amatorów

Jak dobrać rakietkę.

Wyniki sezonu 2011/2012

Bartłomiej Mróz

................................

Trenuje od 2005r.

Ranking PZB - 23 (poprzedni 22)
Licencja: M3165 specjalna umowa sponsorska z ZAK S.A.
Wyniki w sezonie 2011/2012:
5m. mixt - KT Głubczyce 3.09.2011r.
3m. - KTJ Ropczyce 10.09.2011r.
3m. debel - KTJ Ropczyce 10.09.2011r.
1m. mixt - KTJ Głubczyce 17.09.2011r.
9m. - KTJ Głubczyce 17.09.2011r.
9m. - KT Głubczyce 1.10.2011r.
3m. mixt - KT Głubczyce 1.10.2011r.
13m. - KTJ Suchedniów PGS 7-9.10.2011r.
5m. mixt - KTJ Suchedniów PGS 7-9.10.2011r.
4m. - KTJ Głubczyce 15.10.2011r.
1m. mixt - KTJ Głubczyce 15.10.2011r.
3m. - KTJ Solec Kujawski 5.11.2011r.
3m. debel - KTJ Solec Kujawski 5.11.2011r.
9m. - MMJ Orlova (CZ) 17-20.11.2011r.
9m. debel - MMJ Orlova (CZ) 17-20.11.2011r.
17m. mixt - MMJ Orlova (CZ) 17-20.11.2011r.
11m. - KT Lubliniec 17.12.2011r.
5m. - KTJ Ropczyce 14.01.2012r.
3m. debel - KTJ Ropczyce 14.01.2012r.
1m. - KTJ Bieruń 28.01.2012r.
3m. debel - KTJ Bieruń 28.01.2012r.
3m. - KTJ Strzelce Opolskie 18.02.2012r.
3m. debel - KTJ Strzelce Opolskie 18.02.2012r.
17m. - KTJ Ropczyce 4.03.2012r.
5m. debel - KTJ Ropczyce 4.03.2012r.
1m. - Victor Junior Cup U-19 Berlin 6-8.04.2012r.
5m. debel - Victor Junior Cup U-26 Berlin 6-8.04.2012r.
5m. mixt - Victor Junior Cup U-22 Berlin 6-8.04.2012r.
2m. - Mistrzostwa Europy w Parabadmintonie Dortmund 7-10.06.2012r.
4m. debel - Mistrzostwa Europy w Parabadmintonie Dortmund 7-10.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Paweł Rzeszotalski

...............................

Trenuje od 2003r.

Ranking PZB - 49 (poprzedni 46)
Licencja: R2669
Wyniki w sezonie 2011/2012:
9m. - KTJm Głubczyce 3.09.2011r.
3m. debel - KTJm Głubczyce 3.09.2011r.
9m. - KTJ Ropczyce 10.09.2011r.
3m. debel - KTJ Ropczyce 10.09.2011r.
19m. - KTJ Głubczyce 17.09.2011r.
9m. debel - KTJ Głubczyce 17.09.2011r.
8m. - KTJm Głubczyce 1.10.2011r.
5m. debel - KTJm Głubczyce 1.10.2011r.
7m. - KTJ Solec Kujawski 5.11.2011r.
3m. debel - KTJ Solec Kujawski 5.11.2011r.
5m. - KTJ Strzelce Opolskie 18.02.2012r.
3m. debel - KTJ Strzelce Opolskie 18.02.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Magdalena Korejba

...............................

Trenuje od 2006r.

Ranking PZB - 85 (poprzedni 77)
Licencja: K3431
Wyniki w sezonie 2011/2012:
15m. - KTJm Głubczyce 3.09.2011r.
5m. debel - KTJm Głubczyce 3.09.2011r.
7m. - KTJ Ropczyce 10.09.2011r.
9m. - KTJ Głubczyce 17.09.2011r.
6m. - KTJm Głubczyce 1.10.2011r.
3m. debel - KTJm Głubczyce 1.10.2011r.
9m. drużynowo - RSL CUP Český Krumlov 8-10.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Michał Osóbka

...............................

Trenuje od 2005r.

Ranking PZB - 115 (poprzedni 126)
Licencja: O3434
Wyniki w sezonie 2011/2012:
8m. - KTJm Głubczyce 1.10.2011r.
________________________________________________________________________________________________________

Rafał Piśniak

...............................

Trenuje od 2005r.

Ranking PZB -
Licencja: P3435
Wyniki w sezonie 2011/2012:

________________________________________________________________________________________________________

Weronika Kościółek

...............................

Trenuje od 2008r.

Ranking PZB - 7 (poprzedni 6)
Licencja: K4136
Wyniki w sezonie 2011/2012:
15m. - KTJm Głubczyce 3.09.2011r.
5m. - KTM Ropczyce 10.09.2011r.
2m. mixt - KTM Ropczyce 10.09.2011r.
3m. - KTM Głubczyce 17.09.2011r.
2m. mixt - KTM Głubczyce 17.09.2011r.
2m. - KTM Ślęza 1.10.2011r.
2m. mixt - KTM Ślęza 1.10.2011r.
1m. - KTM Głubczyce 15.10.2011r.
2m. mixt - KTM Głubczyce 15.10.2011r.
1m. - WTM Strzelce Opolskie 23.10.2011r.
5m. - KTM Solec Kujawski 5.11.2011r.
3m. mixt - KTM Solec Kujawski 5.11.2011r.
15m. - Festiwal Badmintona Warszawa 3-4.12.2011r.
4m. mixt - Festiwal Badmintona Warszawa 3-4.12.2011r.
9m. - KTJM Lubliniec 17.12.2011r.
3m. mixt - KTJM Lubliniec 17.12.2011r.
1m. - KTM Straszęcin 7.01.2012r.
2m. mixt - KTM Straszęcin 7.01.2012r.
2m. - KTM Ropczyce 14.01.2012r.
3m. mixt - KTM Ropczyce 14.01.2012r.
5m. - KTM Bieruń 28.01.2012r.
2m. mixt - KTM Bieruń 28.01.2012r.
2m. - KTM Strzelce Opolskie 18.02.2012r.
2m. mixt - KTM Strzelce Opolskie 18.02.2012r.
3m. - KTM Straszęcin 3.03.2012r.
4m. mixt - KTM Straszęcin 3.03.2012r.
13m. - Victor Junior Cup U-13 Berlin 6-8.04.2012r.
4m. debel - Victor Junior Cup U-13 Berlin 6-8.04.2012r.
3m. mixt - Victor Junior Cup U-13 Berlin 6-8.04.2012r.
7m. mixt - Mistrzostwa Polski Młodzików w Grach Podwójnych Medyka 14-15.04.2012r.
9m. debel - Mistrzostwa Polski Młodzików w Grach Podwójnych Medyka 14-15.04.2012r.
7m. - Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Kobylnica 18-20.05.2012r.
5m. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
3m. mixt - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
1m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
1m. mixt - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Dominika Mróz

...............................

Trenuje od 2005r.

Ranking PZB - 61 (poprzedni 37)
Licencja: M3486
Wyniki w sezonie 2011/2012:
8m. - KTJm Głubczyce 3.09.2011r.
5m. debel - KTJm Głubczyce 3.09.2011r.
3m. - KTJm Głubczyce 1.10.2011r.
3m. debel - KTJm Głubczyce 1.10.2011r.
22m. - Festiwal Badmintona Warszawa 3-4.12.2011r.
5m. debel - Festiwal Badmintona Warszawa 3-4.12.2011r.
________________________________________________________________________________________________________

Katarzyna Gołąbek

...............................

Trenuje od 2009r.

Ranking OOZB - 7
Wyniki w sezonie 2011/2012:
14m. - Międzynarodowy Turniej Dzieci U-11 Głubczyce 19.11.2011r.
7m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
7m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
9m. - WTD Głubczyce 31.03.2012r.
9m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.
13m. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
9m. debel - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
5m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci Głubczyce 16.06.2012r.
7m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
3m. debel - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Paulina Grzelak

...............................

Trenuje od 2009r.

Ranking OOZB - 6
Wyniki w sezonie 2011/2012:
9m. - Międzynarodowy Turniej Dzieci U-11 Głubczyce 19.11.2011r.
4m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
5m. - WIMS Głubczyce 12.01.2012r.
5m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
5m. - WTD Głubczyce 31.03.2012r.
5m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Mateusz Juda

...............................

Trenuje od 2008r.

Ranking OOZB - 7 PZB - (poprzedni 141)
Licencja: J4764
Wyniki w sezonie 2011/2012:
5m. - WTD Strzelce Opolskie 10.09.2011r.
15m. - KTM Głubczyce 17.09.2011r.
5m. mixt - KTM Głubczyce 17.09.2011r.
9m. - WTM Strzelce Opolskie 23.10.2011r.
7m. - Turniej Dzieci U-11 Klimkovice 28.10.2011r.
4m. - Turniej Dzieci U-11 Pardubice 29.10.2011r.
9m. - Międzynarodowy Turniej Dzieci U-11 Głubczyce 19.11.2011r.
1m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
5m. - WIMS Głubczyce 12.01.2012r.
5m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
11m. - WTD Głubczyce 31.03.2012r.
9m. - El do IMPM Głubczyce 31.03.2012r.
13m. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
9m. mixt - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
10m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci Głubczyce 16.06.2012r.
11m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
5m. mixt - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Aleksandra Rams

...............................

Trenuje od 2009r.

Ranking OOZB - 4
Wyniki w sezonie 2011/2012:
3m. - WTD Strzelce Opolskie 10.09.2011r.
7m. - Turniej Dzieci U-11 Klimkovice 28.10.2011r.
14m. - Turniej Dzieci U-11 Pardubice 29.10.2011r.
5m. - Międzynarodowy Turniej Dzieci U-11 Głubczyce 19.11.2011r.
2m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
3m. - WIMS Głubczyce 12.01.2012r.
5m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
3m. - WTD Głubczyce 31.03.2012r.
3m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.
5m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci Głubczyce 16.06.2012r.
5m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
3m. debel - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Natan Vogt

...............................

Trenuje od 2009r.

Ranking PZB - 10 (poprzedni 6)
Licencja: W4753
Wyniki w sezonie 2011/2012:
5m. - KTM Ropczyce 10.09.2011r.
2m. mixt - KTM Ropczyce 10.09.2011r.
2m. - KTM Głubczyce 17.09.2011r.
2m. mixt - KTM Głubczyce 17.09.2011r.
2m. - KTM Ślęza 1.10.2011r.
2m. mixt - KTM Ślęza 1.10.2011r.
5m. - KTM Głubczyce 15.10.2011r.
2m. mixt - KTM Głubczyce 15.10.2011r.
5m. - WTM Strzelce Opolskie 23.10.2011r.
2m. - Turniej Dzieci U-13 Pardubice 29.10.2011r.
2m. - KTM Solec Kujawski 5.11.2011r.
3m. mixt - KTM Solec Kujawski 5.11.2011r.
9m. - Festiwal Badmintona Warszawa 3-4.12.2011r.
4m. mixt - Festiwal Badmintona Warszawa 3-4.12.2011r.
5m. - KTJM Lubliniec 17.12.2011r.
3m. mixt - KTJM Lubliniec 17.12.2011r.
7m. - KTM Straszęcin 7.01.2012r.
2m. mixt - KTM Straszęcin 7.01.2012r.
5m. - KTM Ropczyce 14.01.2012r.
3m. mixt - KTM Ropczyce 14.01.2012r.
3m. - KTM Bieruń 28.01.2012r.
2m. mixt - KTM Bieruń 28.01.2012r.
9m. - KTM Strzelce Opolskie 18.02.2012r.
2m. mixt - KTM Strzelce Opolskie 18.02.2012r.
5m. - Victor Junior Cup U-13 Berlin 6-8.04.2012r.
5m. debel - Victor Junior Cup U-13 Berlin 6-8.04.2012r.
3m. mixt - Victor Junior Cup U-13 Berlin 6-8.04.2012r.
7m. mixt - Mistrzostwa Polski Młodzików w Grach Podwójnych Medyka 14-15.04.2012r.
13m. debel - Mistrzostwa Polski Młodzików w Grach Podwójnych Medyka 14-15.04.2012r.
33m. - Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Kobylnica 18-20.05.2012r.
1m. - Festiwal Badmintona Pabianice 3.06.2012r.
7m. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
3m. mixt - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
3m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
1m. mixt - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Jakub Wawrzyniak

...............................

Trenuje od 2007r.

Ranking PZB - 86 (poprzedni 83)
Licencja: W4137
Wyniki w sezonie 2011/2012:
15m. - KTM Głubczyce 17.09.2011r.
5m. debel - KTM Głubczyce 17.09.2011r.
13m. - KTM Ślęza 1.10.2011r.
3m. debel - KTM Ślęza 1.10.2011r.
11m. - KTM Głubczyce 15.10.2011r.
5m. debel - KTM Głubczyce 15.10.2011r.
9m. - WTM Strzelce Opolskie 23.10.2011r.
12m. - Turniej Dzieci U-13 Pardubice 29.10.2011r.
13m. - KTM Straszęcin 7.01.2012r.
9m. - KTM Straszęcin 3.03.2012r.
4m. mixt - KTM Straszęcin 3.03.2012r.
3m. - El do IMPM Głubczyce 31.03.2012r.
34m. mixt - Mistrzostwa Polski Młodzików w Grach Podwójnych Medyka 14-15.04.2012r.
9m. debel - Mistrzostwa Polski Młodzików w Grach Podwójnych Medyka 14-15.04.2012r.
3m. - Festiwal Badmintona Pabianice 3.06.2012r.
13m. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
5m. mixt - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
5m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
3m. mixt - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Karolina Żygadło

...............................

Trenuje od 2009r.

Ranking OOZB - 3 PZB - 105 (poprzedni 70)
Licencja: Ż5010
Wyniki w sezonie 2011/2012:
3m. - WTD Strzelce Opolskie 10.09.2011r.
11m. - KTM Głubczyce 17.09.2011r.
5m. mixt - KTM Głubczyce 17.09.2011r.
11m. - KTM Głubczyce 15.10.2011r.
5m. debel - KTM Głubczyce 15.10.2011r.
7m. - WTM Strzelce Opolskie 23.10.2011r.
4m. - Turniej Dzieci U-11 Klimkovice 28.10.2011r.
12m. - Turniej Dzieci U-11 Pardubice 29.10.2011r.
8m. - KTM Solec Kujawski 5.11.2011r.
3m. - Międzynarodowy Turniej Dzieci U-11 Głubczyce 19.11.2011r.
3m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
7m. - KTM Straszęcin 7.01.2012r.
3m. debel - KTM Straszęcin 7.01.2012r.
3m. - WIMS Głubczyce 12.01.2012r.
3m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
2m. - WTD Głubczyce 31.03.2012r.
7m. - El do IMPM Głubczyce 31.03.2012r.
3m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.
7m. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
5m. mixt - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 9.06.2012r.
3m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci Głubczyce 16.06.2012r.
3m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
3m. mixt - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce 16.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Dawid Bajdiuk

...............................

Trenuje od 2011r.

Ranking OOZB - 12
Wyniki w sezonie 2011/2012:
11m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
11m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
13m. - WTD Głubczyce 31.03.2012r.
12m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.

________________________________________________________________________________________________________

Katarzyna Bomba

...............................

Trenuje od 2011r.

Ranking OOZB - 8
Wyniki w sezonie 2011/2012:
17m. - Międzynarodowy Turniej Dzieci U-11 Głubczyce 19.11.2011r.
7m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
9m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
11m. - WTD Głubczyce 31.03.2012r.
10m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.
5m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci Głubczyce 16.06.2012r.

________________________________________________________________________________________________________

Maciej Donajski

...............................

Trenuje od 2011r.

Ranking OOZB - 13
Wyniki w sezonie 2011/2012:
5m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
9m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.

________________________________________________________________________________________________________

Filip Prajs

...............................

Trenuje od 2010r.

Ranking OOZB - 10
Wyniki w sezonie 2011/2012:
9m. - WTD Strzelce Opolskie 10.09.2011r.
4m. - Turniej Dzieci U-10 Klimkovice 28.10.2011r.
14m. - Turniej Dzieci U-11 Pardubice 29.10.2011r.
9m. - Międzynarodowy Turniej Dzieci U-11 Głubczyce 19.11.2011r.
6m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
5m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
5m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Dawid Słotwiński

...............................

Trenuje od 2009r.

Ranking OOZB - 7
Wyniki w sezonie 2011/2012:
9m. - WTD Strzelce Opolskie 10.09.2011r.
3m. - Turniej Dzieci U-10 Klimkovice 28.10.2011r.
11m. - Turniej Dzieci U-11 Pardubice 29.10.2011r.
9m. - Międzynarodowy Turniej Dzieci U-11 Głubczyce 19.11.2011r.
2m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
1m. - XIV Turniej Noworoczny Pszczyna 7.01.2012r.
9m. - WIMS Głubczyce 12.01.2012r.
11m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
5m. - WTD Głubczyce 31.03.2012r.
3m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.
1m. - Festiwal Badmintona Pabianice 3.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Mateusz Strzelczyk

...............................

Trenuje od 2011r.

Ranking OOZB - 5
Wyniki w sezonie 2011/2012:
3m. - Turniej Dzieci U-9 Klimkovice 28.10.2011r.
5m. - Turniej Dzieci U-9 Pardubice 29.10.2011r.
5m. - Międzynarodowy Turniej Dzieci U-9 Głubczyce 19.11.2011r.
5m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
10m. - WIMS Głubczyce 12.01.2012r.
7m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
5m. - WTD Głubczyce 31.03.2012r.
5m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.
1m. - Festiwal Badmintona Pabianice 3.06.2012r.
5m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci Głubczyce 16.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Aleksandra Żygadło

...............................

Trenuje od 2009r.

Ranking OOZB - 1
Wyniki w sezonie 2011/2012:
1m. - WTD Strzelce Opolskie 10.09.2011r.
1m. - Turniej Dzieci U-9 Klimkovice 28.10.2011r.
2m. - Turniej Dzieci U-9 Pardubice 29.10.2011r.
1m. - Międzynarodowy Turniej Dzieci U-9 Głubczyce 19.11.2011r.
1m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
1m. - XIV Turniej Noworoczny Pszczyna 7.01.2012r.
5m. - WIMS Głubczyce 12.01.2012r.
3m. - WTD Głubczyce 10.03.2012r.
3m. - WTD Głubczyce 31.03.2012r.
2m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.
3m. - Festiwal Badmintona Pabianice 3.06.2012r.
5m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci Głubczyce 16.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________ Jakub Bajdiuk

...............................

Trenuje od 2010r.

Ranking OOZB - 13
Wyniki w sezonie 2011/2012:
5m. - WTD Strzelce Opolskie 10.09.2011r.
2m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
7m. - XIV Turniej Noworoczny Pszczyna 7.01.2012r.
5m. - WIMS Głubczyce 12.01.2012r.
13m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.
6m. - Festiwal Badmintona Pabianice 3.06.2012r.
14m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci Głubczyce 16.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Oliwia Binkowska

...............................

Trenuje od 2011r.

Ranking OOZB - 17
Wyniki w sezonie 2011/2012:
9m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
12m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.

________________________________________________________________________________________________________

Mikołaj Juda

...............................

Trenuje od 2012r.

Ranking OOZB -
Wyniki w sezonie 2011/2012:
18m. - Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci Głubczyce 16.06.2012r.
________________________________________________________________________________________________________

Janusz Osipa

...............................

Trenuje od 2012r.

Ranking OOZB -
Wyniki w sezonie 2011/2012:
________________________________________________________________________________________________________

Dominika Strzałek

...............................

Trenuje od 2011r.

Ranking OOZB -
Wyniki w sezonie 2011/2012:
13m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.

________________________________________________________________________________________________________

Wiktor Zimny

...............................

Trenuje od 2011r.

Ranking OOZB - 21
Wyniki w sezonie 2011/2012:
9m. - PIMS Kędzierzyn-Koźle 19.12.2011r.
15m. - WTD Strzelce Opolskie 28.04.2012r.

________________________________________________________________________________________________________

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WAŻNE WIADOMOŚCI
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 346
Najnowszy Użytkownik: sumjqbaebe
PARTNERZY


CENNIK KLUBOWY - OD 2014
KATALOG

GOŚCIE
Flag Counter
Tam byliśmy
Głubczyce Baborów Kietrz Strzelce Op. Opole Komprachcice Krapkowice Racibórz Lubliniec Częstochowa Konin Bieruń Kielce Spała Lublin Ropczyce Pszczyna Garwolin Sochocin Płońsk Białystok Suwałki Miastko Suchedniów Łączna Sobótka Ślęza Jelenia Góra Sulęcin Płock Oborniki Szamotuły Zamość Rzeszów Słupsk Kobylnica Koszalin Solec Kujawski Piotrków Tryb. Małogoszcz Mścice Orneta Ostojów Straszęcin Medyka Lubin Pabianice Ostrów Wielkopolski Łódź Olsztyn k/ Częstochowy Poraj Poczesna Arłamów Zakopane Słupca Mazańcowice Imielin Kobierzyce Trzcianka Żyraków Zielonka Wieliczka Kępno Polanów Poznań Katowice Mysłowice Warszawa

Tröbitz Elsterwerda Dortmund Berlin

Liberec Orlova Pardubice Klimkovice Český Krumlov Český Těšín Rousínov Brno Praha

Hrachovo Ilava Trenčín


Neerpelt



Fredericia Odense


Antalya Konya



Villajoyosa Los Alcázares Alcúdia

Breda Veenendaal Beek

Birmingham Loughborough Stoke Mandeville Antrim Lisburn Glasgow

Solo



Pekin



Dublin



Lima



Medellin



Kampala



Bangkok



Tokio



São Paulo



Mokronog



Ulsan



Opatija Zagreb



Rodez



Geelong



Wiedeń



Ottawa

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Linki
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie