Grand Prix w Bieruniu
Dodane przez Tom dnia Marzec 23 2019 00:50:03

W piątek czwórka naszych zawodników rozpoczęła zmagania w kolejnym turnieju. Tym razem w Bieruniu odbywa się Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych. W starszej kategorii grają Kasia Bomba i Igor Jasek. W mixta nasza para w grupie pokonała rozstawianych rywali, ale niestety wcześniej w pierwszym meczu ulegli innym przeciwnikom i ostatecznie zajęli 2 miejsce w grupie.
W singla rywale byli mocniejsi, w deblu u Igora też, a Kasia w deblu ma jedno zwycięstwo.
U młodszych Jacek Matula w deblu uzyskał zwycięstwo, choć początkowo miał nie grać mixta, okazało się, że znalazła się "wolna" partnerka. Debla miał grać z ustalonym partnerem, który jednak przed turniejem się wycofał i Jacek miał nie grać debla, ale znalazł się na odprawie potrzebny partner i jak się dziś okazało - skuteczny.
Hania tym razem 100% skuteczność ma w deblu i singlu, mixta kończąc na poziomie grupy.
Kolejne gry w sobotę były szczęśliwe tylko dla Hani Banaszak. W singla dotarła do walki o ćwierćfinał, a w deblu o półfinał. W singla rywalka Hani reprezentantka gospodarzy była nie do ogrania. W deblu po grupie Hania i Klaudia Płusa z Pabianic pokonały rozstawiane warszawianki a następnie uległy parze suwalsko-pszczyńskiej.

WYNIKI