Pozytywne recenzje
Dodane przez Tom dnia Listopad 23 2018 16:33:59

W ostatnim meczu grupowym singla Denis miał za siatką Japończyka Katsuhiro Yamamoto. To zawodnik, który tu urwał seta Niemcowi. Nastawialiśmy się na walkę o każdą lotkę. Denis po dobrze rozegranych akcjach miał okazję wbić rywalowi parę "gwoździ", osiągając przyzwoity rezultat 13-21, 15-21.
W piątek Denis ze swoim partnerem deblowym Sadatem Saatem rozegrał wszystkie mecze grupowe. Sadat jest zawodnikiem klasy SL3 (tylko z tej klasy można mieć partnera w deblu, będąc samemu SL4).

Ma jednak spore ograniczenia w poruszaniu się. Denis musiał więc wziąć na siebie więcej obowiązku biegania po korcie.
Najlepiej obaj zagrali przeciwko parze japońsko-indyjskiej, gdzie do wygrania seta zabrakło 2 punktów.
Mimo braku zwycięstw, Denis zebrał wiele pozytywnych opinii, o postępach w umiejętnościach a zebrane doświadczenie przyda się w kolejnym sezonie.