Turniej się zaczął
Dodane przez Tom dnia Listopad 22 2018 12:07:41

W czwartek Denis rozegrał dwa mecze singlowe w grupie. Pierwszym rywalem był Anand Kumar Boregowda z Indii. To wielokrotny medalista turniejów, niejednokrotnie złoty. Tu rozstawiany z nr 3. Oba sety wyglądały podobnie. Początki wyrównane z niewielkim prowadzeniem raz jednego, raz drugiego. A od przerwy większe doświadczenie Ananda dawało o sobie znać. Wynik: 21-12, 21-12.
Drugim rywalem był Marcel Adam z Niemiec, z którym nasz zawodnik niedawno we Francji przegrał do 11 i 5. Tu Denis, dużo lepiej taktycznie zagrał obejmując prowadzenie, momentami 5-punktowe. Niemiec dopiero od stanu 17-16 wyprzedził Denisa. W drugim secie posypało się i po raz drugi w tym współzawodnictwie lepszy był Marcel 21-17, 21-7.
W obu meczach Denis miał po kilka akcji, które sprawiły wiele kłopotów przeciwnikom. Nabieranie doświadczenia i trzymanie formy, będą w przyszłości najważniejszym czynnikiem prowadzącym do sukcesu.