Sobota w Żyrakowie
Dodane przez Tom dnia Grudzień 09 2017 20:58:13

Kolejny dzień weekendu z naszym udziałem w turnieju. Tym razem Hania i Jacek rządzili w Żyrakowie. Wyjazd z rodzicami był udany. Przez grupy nasi przeszli jak burza. Potem pierwszych rywali pokonali w 3 setach. Grano do 11 pkt. Jacek wywalczył awans do półfinału wygrywając w trzecim secie 11-10. Walka do ostatniej lotki popłaca!!!. Potem też były 3 sety, ale rywal tym razem mocniejszy. Hania w półfinale znów odniosła gładkie zwycięstwo 11-0, 11-6. W finale przeciwniczka wzięła rewanż po doznanej porażce w poprzednim turnieju. Mecz bardzo wyrównany 11-8, 6-11, 11-8 i Hania wraca z Żyrakowa z kolejnym, tym razem srebrnym medalem. Jacek natomiast odniósł pierwszy raz taki sukces i stanął na podium odbierając brązowy medal.