Domingo
Dodane przez Tom dnia Wrzesień 17 2017 21:21:41

Pierwszym finałem w niedzielę był mecz singlowy, w którym Bartek zmierzył się z Eduardo Oliveir±. Po 15 minutach Mistrzem Brazylii został Bartłomiej Mróz wygrywaj±c 21-2, 21-5.
Po dwugodzinnej przerwie przyszedł czas na mixta. Partnerka Bartka oprócz rozgrzewki potrzebowała przygotowania fryzury. W tym pomogła jej koleżanka z reprezentacji. W pierwszym secie poszło gładko 21-11, w drugim rywale Rogerio Oliveira/Danielle Carvalho, po kilku udanych akcjach nabrali pewno¶ci siebie i wygrali 21-12. Trzeci set już należał zdecydowanie do Bartka i Maraisy 21-8. Czwarte zwycięstwo oznaczało tytuł Mistrza Brazylii w mixta. Bardzo cieszył się z tego trener Maraisy, która pochodzi z Pernambuco. To jej pierwsze zawody i od razu taki sukces. Maraisa miała ze sob± baner ze swoim zdjęciem i tekstem:
W tym życiu nic nie jest łatwe. ale wszystko jest nieskomplikowane, gdy masz siłę i determinację nigdy nie zrezygnuj z celów. Zawsze idĽ do przodu, nigdy nie opuszczaj głowy.
Podczas ceremonii kończ±cej Brazil Para-Badminton International na szyi Bartka zawisły dwa złote medale. 18 i 19 medal złoty w karierze, a 44 i 45 w ogóle.