MMKS  Kędzierzyn-Koźle  badminton
Nawigacja
Strona Główna
Struktura Klubu
Parabadminton
OPP 1%
Sponsorzy
Treningi
Obozy
Linki
Zdjęcia
TV MMKS
Zawodnicy
Kontakt
Piszą o nas
OGŁOSZENIA kupię-sprzedam serwis rakiet - wymiana naciągu
Archiwum
RANKINGI

Aktualny Ranking BWF Parabadminton


wydany 18.09.2018r.

SINGLE

DEBLE i MIXTY

LISTA KLASYFIKACYJNA PZBAD

Aktualna w każdą środę.

młodzicy młodsi
młodzicy
juniorzy młodsi
juniorzy
elita
Turnieje do list

LISTA KLASYFIKACYJNA OOZBAD Głubczyce

#4
wydana po 29.09.2018r.

dzieci U-9, żacy U-11, młodzicy młodsi U-13

PARTNERZY-MEDIA

REKLAMA

Panel AMATORÓW
Turnieje Krajowe Amatorów

Turnieje Zagraniczne Amatorów

Jak dobrać rakietkę.

Witamy

Witamy na stronie klubu badmintona MMKS Kędzierzyn-Koźle, działającego od 1994r. Klub nasz specjalizuje się głównie w treningach z dziećmi od 6 lat i młodzieżą do 16 lat

Jesteś naszym Internetowe liczniki GOŚCIEM
od 8.09.2011r.
おはよう日本から私の友人
Najbliższe turnieje

Victor Denmark Para-Badminton 2018 presented by Danisa Odense 17-21.10.2018r. (DK)

.

24. TEM Slovenia Youth International Mokronog (SLO) 19-21.10.2018r.

Opolski Turniej Dzieci, Żaków i Parabadmintona Komprachcice 20.10.2018r.

XV WARSZAWSKI OTWARTY FESTIWAL BADMINTONA WARSZAWA 26-28.10.2018r.

Podkarpacki Cup 2018 Żyraków 20.10.2018r.

Mistrzostwa Europy w Parabadmintonie Rodez 31.10-4.11.2018r. (F)

.
.

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych Głubczyce 15-18.11.2018r.

Australia Para-Badminton International 2018 Geelong 22-25.11.2018r. (AUS)

.

.

.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Tom październik 30 2011 20:56:23 0 ˇ 1809
Dwa starty Denisa
15 dni od dzisiejszego poniedziałku (15.10.2018) zostało do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w Parabadmintonie, w których zagra Denis Grzesiuk. Ale to nie ostatni turniej w tym roku dla naszego zawodnika.
Miesiąc później, pod koniec listopada w Melbourne w Australii, Denis powalczy o kolejne punkty do światowego rankingu.

.

Cały czas jeszcze zbieramy fundusze na udział w tych zawodach. Kto chciałby wesprzeć finansowo Denisa, może to zrobić poprzez zrzutkę.
Klikamy "wpłać teraz" i podajemy kwotę jaką chcemy wpłacić. Pojawia się też dwukrotnie "Zgadzam się pokryć koszty obsługi transakcji", nie jest to obowiązkowe i jeśli nie deklarujemy dodatkowej opłaty, klikamy "Nie, dziękuję"
Cała kwota jaką wspieramy Denisa, bez prowizji trafia na konto na zrzutce.

.

ZOBACZ ZRZUTKĘ

Tom październik 15 2018 22:46:36 0 ˇ 3
Niedziela w Warszawie

4 lata temu Julka odebrała w Warszawie na Kępie Potockiej swój wózek sportowy z rąk Janusza Bukowskiego, który od 2011r organizuje bieg charytatywny "Wybiegaj Sprawność". Dziś takie samo szczęście spotkało Magdę Kozerę z Sosnowca, z którą Julka grała w debla w Czechach zdobywając złoty medal. Tegoroczne sukcesy Julki uradowały i zachwyciły pana Janusza, że przystał na propozycję, aby ufundować kolejny wózek dla parabadmintonistki. Ponieważ nie ma u nas w klubie kolejnej zawodniczki, wskazanie poszło na najbliższą nam dziewczynkę, z którą łączy nas wspólny start.
Cieszymy się, że się udało i życzymy Magdzie mnóstwa sukcesów. Julka wraz z rodzicami i trenerem Tomaszem Zioło została zaproszona na tą uroczystość by móc pokazać swoje osiągnięcia z gry na sportowym wózku.
Obie dziewczynki wystartowały też w biegu specjalnie dedykowanym osobom na wózkach.

Tom październik 14 2018 23:49:28 0 ˇ 3
Złoto w Zakopanem

Piątek przyniósł rozstrzygnięcie w deblu U15, gdzie grał Karol Krzych. W parze naszych rywali, jeden z zawodników uległ kontuzji i zaplanowany mecz nie odbył się. Po podsumowaniu tabelki par ze strefy medalowej, najkorzystniejszy układ punktów ma para Karol Krzych i Franciszek Kamiński, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium odbierając złote medale z rąk prezesa fundacji Narodowy Badminton Marka Krajewskiego i ministra Andrzeja Dery z kancelarii Prezydenta RP.

WYNIKI

Tom październik 12 2018 22:02:00 0 ˇ 4
NDB Zakopane

Tym razem po dwóch edycjach Narodowych Dni Badmintona w Warszawie, zawody odbywają się w Zakopanem. Jedynym naszym przedstawicielem jest w U15 Karol Krzych. Turniej rozpoczął się w środę 10 października i potrwa do soboty. Karol gra singla oraz debla z Franciszkiem Kamińskim z ABRM Warszawa.
W grze pojedynczej w grupie Karol odniósł jedno zwycięstwo i w piątek będzie grał w rywalami drugimi z grup. Natomiast lepiej poszło w deblu. Chłopcy wygrali grupę i awansowali do strefy medalowej. Tu natrafili na mocny opór rywali i po 3-setowym pojedynku zakończonym w ostatnim secie 21-19 przegrali pierwszy mecz. W piątek zaplanowano ostatni mecz deblowy.

Tom październik 10 2018 23:54:21 0 ˇ 6
Wrześniowy weekend

Ostatni wrześniowy weekend obfituje w turnieje. Do Zielonki pojechali Jacek Matula i Hania Banaszak. Odbywa się tam Mazovia Junior Cup. Turniej jest międzynarodowy, z udziałem zawodników z Białorusi. Przekonała się o tym Hania, która w pierwszym pojedynku trafiła na Arynę Nikalayevą. Nasza zawodniczka potrzebowała 41 minut aby zwyciężyć, a przede wszystkim pozbierać się po pierwszym secie. Wynik: 8-21 21-19 21-18.
Pozostałe piątkowe mecze nasza dwójka też powygrywała, a pierwszy sobotni mecz deblowy Jacka podtrzymał 100% skuteczność od początku turnieju.
Jeden mecz jeszcze Hania wygrała i z pierwszego miejsca, podobnie jak Jacek awansowała do kolejnej rundy. Tu już rywale byli mocniejsi i nasza dwójka została zatrzymana zarówno w singlach jak i grach podwójnych.

WYNIKI

Na Słowację natomiast pojechał Igor Jasek, aby zaprezentować się w Slovak Youth International U15 2018 W swojej grupie wygrał jeden mecz z Czechem Petrem Hnilicą 21-13, 24-22. W deblu natomiast węgierscy rywale Igora i Słoweńca Matica Žagara byli mocniejsi.

WYNIKI

Tom wrzesień 29 2018 11:12:17 0 ˇ 11
Walczymy z Imielinie

Turniej w Imielinie VICTOR POLISH YOUTH INTERNATIONAL 2018 wystartował w piątek rano. W zawodach startują młodzi badmintoniści z Węgier, Słowacji, Ukrainy, Niemiec i Polski a wśród nich Hania Banaszak i Igor Jasek. Igor w grupie nie wygrał meczu i będzie w sobotę grał o miejsca 19-27, natomiast Hania dwa pojedynki wygrała i jeden przegrała. W efekcie zagra o miejsca 10-18.
Ostatecznie Hania zajęła 11 miejsce a Igor 27.
Oprócz zmagań na korcie, zawodnicy mieli okazję zobaczyć z bliska produkcję jogurtów i innych smakołyków produkowanych przez firmę Danone, która jest głównym sponsorem turnieju.

WYNIKI

Tom wrzesień 21 2018 18:30:48 0 ˇ 21
Turniej w Żyrakowie

Młodzicy młodsi i młodzicy grają w ten weekend w Żyrakowie. Wśród nich trójka naszych. Jak na razie Igor Jasek w młodzikach a Hania Banaszak w młodzikach młodszych odnotowują 100% skuteczność. Karol Krzych w singla jeden mecz wygrał a drugi przegrał i nie zagra już w rundzie pucharowej. Również w deblu zakończył grę na pierwszej rundzie.
Ostatecznie Igor zajął w singla i debla 5 miejsce, natomiast Hania wraca z Żyrakowa z trzema medalami: brązowymi za debla i mixta oraz srebrnym za singla.

WYNIKI

Tom wrzesień 15 2018 20:17:13 0 ˇ 20
Najlepsi z Najlepszych

W czwartek 13 września w Gogolinie po raz 25 - jubileuszowy, odbyła się Gala Plebiscytu sportowców niepełnosprawnych - Najlepsi z Najlepszych. Tym razem impreza odbyła się w hali sportowej, a nasi zawodnicy nie tylko byli jako goście i laureaci, ale też jako wykonawcy w dzisiejszej uroczystości.

Po odebraniu wyróżnień przez uczniów szkół specjalnych, zaprezentowaliśmy krótki trening, pokazujący grę na wózku i współpracę z zawodnikiem stojącym. W głównych rolach wystąpili: Julia Bolibrzuch i Denis Grzesiuk.
Potem zostaliśmy zaproszeni wszyscy na scenę, gdzie odbieraliśmy wyróżnienia w kategorii stowarzyszeń sportowych. Oprócz już wymienionych, dyplomy i nagrody otrzymali Kamil Taranda, Zuzanna Jerzyk i trener Tomasz Zioło, oraz nieobecni Dominika Tomańska i Jakub Sikorski.
Potem impreza przeniosła się na stadion, gdzie dla uczestników zorganizowano zawody "Bez barier" . Każdy wziął udział w pięciu konkurencjach: rzucie piłką lekarską, trafianiu do kosza, skokach, rzutach ringo do celu i slalomie piłkarskim. Nasza ekipa otrzymała puchar i każdy medal za uczestnictwo, a Denis dodatkowo nagrodę rzeczową za miejsce w pierwszej dziesiątce po podsumowaniu wszystkich wyników. W rzucie ringo do celu był bezbłędny 5/5. W zawodach brało udział blisko 300 sportowców.
Na zakończenie na wszystkich czekał obiad i już na sam koniec wjechał ogromny tort jubileuszowy ze sztucznymi ogniami.

Tom wrzesień 13 2018 16:59:23 0 ˇ 22
Złoto w Solcu

Na pierwszy po wakacjach turniej pojechała Kasia Bomba i Igor Jasek. Zawody juniorów młodszych i młodzików odbywały się 8 września w Solcu Kujawskim. Kasia wraca z trzema medalami: złoty w deblu zdobyty z Natalią Maciupą, srebrny w singlu i brązowy w mixta z Filipem Jagodzińskim.
Igor Jasek mimo kontuzji odniesionej na ostatnim treningu, zagrał i zdobył brązowy medal w debla wraz z Jakubem Knihinickim

WYNIKI

Tom wrzesień 08 2018 19:40:47 0 ˇ 23
Powołania na ME

Dwóch naszych zawodników: Jakub Sikorski WH1 (na wózku) oraz Denis Grzesiuk SL4 zostali powołani do reprezentacji Polski, która weźmie udział w Mistrzostwach Europy w Parabadmintonie. Zawody odbędą się we Francji w Rodez w dniach 30.10 - 4.11.2018r. Do tego czasu będziemy się ostro przygotowywać.

Tom wrzesień 05 2018 20:57:09 0 ˇ 22
Strona 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WAŻNE WIADOMOŚCI

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 346
Najnowszy Użytkownik: sumjqbaebe
PARTNERZY


CENNIK KLUBOWY - OD 2014
KATALOG

GOŚCIE
Flag Counter
Tam byliśmy
Głubczyce Baborów Kietrz Strzelce Op. Opole Komprachcice Racibórz Lubliniec Częstochowa Konin Bieruń Kielce Spała Lublin Ropczyce Pszczyna Garwolin Sochocin Płońsk Białystok Suwałki Miastko Suchedniów Łączna Sobótka Ślęza Jelenia Góra Sulęcin Płock Oborniki Szamotuły Zamość Rzeszów Słupsk Kobylnica Koszalin Solec Kujawski Piotrków Tryb. Małogoszcz Mścice Orneta Ostojów Straszęcin Medyka Lubin Pabianice Ostrów Wielkopolski Łódź Olsztyn k/ Częstochowy Poraj Poczesna Arłamów Zakopane Słupca Mazańcowice Imielin Kobierzyce Trzcianka Żyraków Zielonka Wieliczka Kępno Polanów Poznań Katowice Warszawa

Tröbitz Elsterwerda Dortmund Berlin

Liberec Orlova Pardubice Klimkovice Český Krumlov Český Těšín Rousínov Brno Praha

Hrachovo Ilava TrenčínNeerpeltFredericia OdenseAntalya KonyaVillajoyosa Los Alcázares Alcúdia

Breda BeekBirmingham Loughborough Stoke Mandeville Antrim

SoloPekinDublinLimaMedellinKampalaBangkokTokioSão PauloMokronogUlsanOpatija

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Linki
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie