MMKS  Kędzierzyn-Koźle  badminton
Nawigacja
Strona Główna
Struktura Klubu
Parabadminton
OPP 1%
Sponsorzy
Treningi
Obozy
Linki
Zdjęcia
TV MMKS
Zawodnicy
Kontakt
Piszą o nas
OGŁOSZENIA kupię-sprzedam serwis rakiet - wymiana naciągu
Archiwum
RANKINGI

Aktualny Ranking BWF Parabadminton

ON-LINE Ranking

LISTA KLASYFIKACYJNA PZBAD

Aktualna w każdą środę.

młodzicy młodsi
młodzicy
juniorzy młodsi
juniorzy
elita
Turnieje do list

LISTA KLASYFIKACYJNA OOZBAD Głubczyce

#5
wydana po 7.12.2019r.

dzieci U-9, żacy U-11, młodzicy młodsi U-13

PARTNERZY-MEDIA

REKLAMA

Panel AMATORÓW
Turnieje Krajowe Amatorów

Turnieje Zagraniczne Amatorów

Jak dobrać rakietkę.

Witamy

Witamy na stronie klubu badmintona MMKS Kędzierzyn-Koźle, działającego od 1994r. Klub nasz specjalizuje się głównie w treningach z dziećmi od 6 lat i młodzieżą do 16 lat

Jesteś naszym Internetowe liczniki GOŚCIEM
od 8.09.2011r.
おはよう日本から私の友人
Najbliższe turnieje

Mistrzostwa Województwa Dzieci, Żaków, Młodzików młodszych i Parabadmintona Głubczyce 18.04.2020r. - zawieszone do odwołania

.

.


Tom październik 30 2011 20:56:23 0 ˇ 2284
Nowe i nowoczesne.

Tak można powiedzieć o rzeczach, które Denis Grzesiuk zmaterializował z nagrody Prezydenta Miasta. Jest to sprzęt, który ma zawodnika wzmocnić, poprawić sprawność, wspomagać przy czynnościach fizjoterapeutycznych i monitorować codzienny wysiłek.
Tu rolę tą będzie spełniać opaska sportowa Xiaomi Mi 4.
Wśród nowego sprzętu jest też nowa rakietka FZ FORZA 9X-290 oraz zupełna nowość - koszulka, którą Denis ma jako pierwszy w Polsce. Będzie to generalna zmiana sprzętowa i od września Denis będzie występował w strojach FZ FORZA oraz grał rakietkami tej marki.

Tom lipiec 31 2020 20:33:28 0 ˇ 11
Akademia zakończona

Czwartek 30 lipca był ostatnim dniem spotkań treningowych w ramach Letniej Akademii Badmintona. Zajęcia miały charakter integracyjny. Uczestnicy treningów opanowali wiele nowych ćwiczeń. Poprawili swoją sprawność, pogłębili znajomości i przyjaźnie. Poznali zasady gry i sędziowania. Podczas każdego treningu rozgrywali mecze. A dziś przyszedł czas zakończenia. Wszyscy spisali się na medal. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, dyplom za udział oraz to co najlepiej wspomaga szybkie uczenie się - "Złote Misie".

Tom lipiec 31 2020 05:29:29 0 ˇ 11
Nagrody Prezydenta

Kolejna miła wiadomość nadeszła z Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle. Klub został powiadomiony, że Julia Bolibrzuch, Denis Grzesiuk i trener Tomasz Zioło, zostali uhonorowani nagrodą Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle. Tym razem, ze względu na pandemię, bez uroczystej gali. Listy gratulacyjne, podpisane przez panią Prezydent Sabinę Nowosielską dotarły do wyróżnionych pocztą.

Tom lipiec 17 2020 05:45:45 0 ˇ 27
Akademia ruszyła

Z początkiem lipca wystartowała kolejna edycja Letniej Akademii Badmintona. Przez cały miesiąc, w poniedziałki i czwartki, dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami ma możliwość na sportowo spędzić czas. Nauka gry w badmintona odbywa się w formach zabawowych, w których każdy spełnia się na 100%. Oprócz umiejętności badmintonowych, "studenci" Letniej Akademii Badmintona poprawiają swoją sprawność, nawiązują relacje z rówieśnikami, pomagają sobie wzajemnie, a przede wszystkim rehabilitują się doskonale bawiąc.

Tom lipiec 12 2020 01:36:47 0 ˇ 34
Już wakacje

Koniec czerwca oznacza, że zaczęły się wakacje. Z hali już wszyscy wyszli, sezon zakończony. Zabrakło jednak tych najważniejszych zawodów: Mistrzostw Województwa, Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i oczywiście Mistrzostw Polski. PZBad zapewnia, że te zawody odbędą się jesienią, a zmiana kategorii wiekowej nastąpi po mistrzostwach, tak by zawodnicy nie byli stratni z powodu pandemii.
A wakacje nie oznaczają pustki w hali. Od 1 lipca realizujemy wspólny projekt z MOSiRem. Jak co roku Letnia Akademia Badmintona przyjmuje "studentów" na zajęcia sportowe. Zajęcia są dedykowane dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnościami. Zapraszamy każdego, a zajęcia będą miały charakter integracyjny.

Tom czerwiec 30 2020 18:30:06 0 ˇ 42
Stypendia Marszałka

Dziś przyszła wspaniała wiadomość z Urzędu Marszałkowskiego z Opola. Dwójka naszych parabadmintonistów, Julia Bolibrzuch oraz Denis Grzesiuk będą otrzymywać do końca roku stypendium Marszałka Województwa Opolskiego. Zwykle po podjęciu decyzji o przyznaniu stypendiów, miała miejsce piękna uroczystość w sali Orła Białego w Urzędzie Wojewódzkim w Opolu, gdzie stypendyści z rąk samego Marszałka otrzymywali listy gratulacyjne i podziękowania za włożony trud w treningi i zawody sportowe. Tym razem z powodu pandemii każdy otrzymał jedynie przesyłkę z gratulacjami z Urzędu Marszałkowskiego. Stypendium mimo tego, cieszy tak samo. To ważne, że zawodnicy zostali docenieni, ich trud na treningach będzie na pewno taki sam, ale czuć będą, że jest lżej...
Gratulacje.

Tom czerwiec 30 2020 00:30:37 0 ˇ 40
Demencja
Najgorzej, jak demencja dopada ludzi w młodym wieku. Chyba, że mamy do czynienia z tzw. wyparciem. A może to celowe wprowadzanie w błąd lub wymyślanie tezy, nie zważając na fakty, jak w przypadku informowania, że w 80% startów, zawodnik bez trenera leciał.
" Wielokrotnie stawałem przed wyborem, czy lecieć na turniej samemu bez trenera i sztabu, na których po prostu nie było pieniędzy, czy z udziału w turnieju zrezygnować. Odpowiedź zawsze była oczywista i od kilku lat na 80% turniejów latam sam."
Jeśli 3 z 13 to 80%, to należałoby się rozejrzeć za jakimś porządnym kalkulatorem. Nigdy zawodnik nie stał przed wyborem: lecieć samemu, lub wcale.


Takie informacje pojawiły się niedawno w dwóch miejscach. Czytający mogliby odnieść wrażenie, że dosłownie "człowiek" pojechał, wystartował i wywalczył. Sam.
Prawda wygląda nieco inaczej. Najpierw załatwienie kilka miesięcy wcześniej kwestii formalnej - mogę czy nie :

Sehr geehrter Herr Ziolo,
vielen Dank für die Nachfrage. Obwohl ich kein Klassifizierer bin, habe ich den Eindruck, dass der abgebildete Spieler in STU5 startberechtigt sein könnte.

Das Verfahren muss nun wie folgt laufen:
1) Der Spieler oder sein Verein meldet für eines der drei Para-badminton Turniere im Frühjahr 2012 unter Nennung der vermuteten Klasse "STU5" und classification needed? "yes". zu finden unter www.parabadminton.org - events calender
2) Der Spieler reist rechtzeitig zur Klassifikation vor dem Turnier mit englischsprachigen Unterlagen über seine Behinderung an.
3) Der Spieler nimmt an der Klassifizierung teil.
4) Nach dieser kann er an dem entsprechenden Wettbewerb teilnehmen.
5) Zu Turnierende erhält er seine endgültige internationale Klassifizierung. (Dies ist in Frankreich und Deutschland sicher, in Spanien werden wir vielleicht nur vorläufige Klassifikationen aussprechen.)
Allen ein gutes Jahr 2012,
Günter Klützke
BWF Parabadminton Commission
2012

potem kwestia logistyczna: jak dojechać i gdzie mieszkać. Kwestia finansowa, skąd wziąć pieniądze na to wszystko. Zdjęcie poniżej, to tu znajduje się rozwiązanie wszystkich kwestii.

Jeśli nasz były zawodnik zapomniał już o tym, bo to dawno było, to odświeżamy pamięć. 8 lat to kawał czasu dla niego i może już nie pamiętać, dzięki komu się znalazł tam, w Dortmundzie, gdzie mieszkał, kto go utrzymywał i kto mu kibicował codziennie. O trenerze nie musi wspominać, jeśli ma przykre wspomnienia, ale o tych ludziach, którzy bezinteresownie ugościli, to już wypada. 8 lat to dużo, bo pamięć zdążyło wyczyścić.
W wakacje do Kędzierzyna-Koźla z Anglii, przyjeżdża zawodniczka, która 35 lat temu, kilka lat trenowała.
Dziwne, pamięta gdzie i kto ją trenował...

Tom czerwiec 20 2020 18:07:35 ˇ 0 ˇ 47
Odmrożeni

Już pierwszego dnia, w którym odmrożono kolejne działy naszego życia, wznowiliśmy treningi. Widać, że dwumiesięczny brak ruchu zrobił swoje. Na razie będą dominowały lekkie obciążenia, aby wrócić do kondycji sprzed przerwy. Musimy się też dostosować, do przepisów obowiązujących obecnie w hali. Dezynfekcja rąk, brak szatni i dystans w czasie zajęć. Na pierwszych zajęciach poszło nam całkiem nieźle, a niektórzy nie mieli zamiaru iść do domu. Ale już w środę widzimy się znowu. Dla wszystkich to ogromna ulga, że nie trzeba już w domu siedzieć.

Tom maj 19 2020 02:39:45 0 ˇ 85
Wracamy do hali!!!
Tom maj 14 2020 00:51:48 0 ˇ 85
Stypendium Prezydenta Miasta

8 maja Komisja stypendialna przyznała stypendia sportowe Prezydenta Miasta na 2020 rok. W grupie 25 sportowców jest dwoje parabadmintonistów, Mistrzów Polski 2019 - Julia Bolibrzuch i Denis Grzesiuk.
GRATULACJE!!!

Tom maj 12 2020 15:56:37 0 ˇ 103
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WAŻNE WIADOMOŚCI

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 347
Najnowszy Użytkownik: Grzesiek
PARTNERZY


CENNIK KLUBOWY - OD 2014
KATALOG

GOŚCIE
Flag Counter
Tam byliśmy
Głubczyce Baborów Kietrz Strzelce Op. Opole Komprachcice Krapkowice Racibórz Lubliniec Częstochowa Konin Bieruń Kielce Spała Lublin Ropczyce Pszczyna Garwolin Sochocin Płońsk Białystok Suwałki Miastko Suchedniów Łączna Sobótka Ślęza Jelenia Góra Sulęcin Płock Oborniki Szamotuły Zamość Rzeszów Słupsk Kobylnica Koszalin Solec Kujawski Piotrków Tryb. Małogoszcz Mścice Orneta Ostojów Straszęcin Medyka Lubin Pabianice Ostrów Wielkopolski Łódź Olsztyn k/ Częstochowy Poraj Poczesna Arłamów Zakopane Słupca Chęciny Mazańcowice Imielin Kobierzyce Trzcianka Żyraków Zielonka Wieliczka Kępno Polanów Poznań Katowice Mysłowice Zagnańsk Warszawa

Tröbitz Elsterwerda Dortmund Berlin

Liberec Orlova Pardubice Klimkovice Český Krumlov Český Těšín Rousínov Brno Praha

Hrachovo Ilava Trenčín


NeerpeltFredericia Odense


Antalya KonyaVillajoyosa Los Alcázares Alcúdia

Breda Veenendaal Beek

Birmingham Loughborough Stoke Mandeville Antrim Lisburn Glasgow

SoloPekinDublinLimaMedellinKampalaBangkokTokioSão PauloMokronogUlsanOpatija ZagrebRodezGeelongWiedeńOttawa

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Linki
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie