MMKS  Kędzierzyn-Koźle  badminton
Nawigacja
Strona Główna
Struktura Klubu
Parabadminton
OPP 1%
Sponsorzy
Treningi
Obozy
Linki
Zdjęcia
TV MMKS
Zawodnicy
Kontakt
Piszą o nas
OGŁOSZENIA kupię-sprzedam serwis rakiet - wymiana naciągu
Archiwum
RANKINGI

Aktualny Ranking BWF Parabadminton


wydany 30.03.2018r.

SINGLE

DEBLE i MIXTY

LISTA KLASYFIKACYJNA PZBAD

Aktualna w każdą środę.

młodzicy młodsi
młodzicy
juniorzy młodsi
juniorzy
elita
Turnieje do list

LISTA KLASYFIKACYJNA OOZBAD Głubczyce

#2
wydana po 10.03.2018r.

dzieci U-9, żacy U-11, młodzicy młodsi U-13

PARTNERZY-MEDIA

REKLAMA

Panel AMATORÓW
Turnieje Krajowe Amatorów

Turnieje Zagraniczne Amatorów

Jak dobrać rakietkę.

Witamy

Witamy na stronie klubu badmintona MMKS Kędzierzyn-Koźle, działającego od 1994r. Klub nasz specjalizuje się głównie w treningach z dziećmi od 6 lat i młodzieżą do 16 lat

Jesteś naszym Internetowe liczniki GOŚCIEM
od 8.09.2011r.
おはよう日本から私の友人
Rozliczając PIT pamiętajmy o naszym klubie. KRS 0000057393 i koniecznie cel szczegółowy BADMINTON

Najbliższe turnieje

GPP M Żyraków 28-29.04.2018

Uganda Para-Badminton International Kampala 23-29.04.2018
.
.

Czech Para-Badminton Open Rousinov 05.05.2018
.
.

4th Turkish Para-Badminton International ENES CUP Konya 09-13.05.2018

.

.

.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Tom październik 30 2011 20:56:23 0 ˇ 1696
siku ya pili

Czwartek był również dobrym dniem dla Denisa Grzesiuka. Każdy pewnie po 2 dniach chciałby mieć taką statystykę.
Dzisiaj grano deble we wszystkich klasach i pierwszą rundę pucharową w SL3. Przed grami kilku zawodników i trenerów wsparło sprzętem najmłodszych zawodników z Ugandy. Była to akcja spontaniczna, nie związana z Solibadem. Widać, że wszystkiego im brakuje, a mecze grają na boso i są szczęśliwi z powodu udziału w takich zawodach. My też mieliśmy sprzęt dla jednego chłopca.

Pierwsi na kort wyszli dzisiaj Denis i Kofi Acheampong z Ghany, którzy następnie wygrali wszystkie mecze grupowe i awansowali do ćwierćfinału z pierwszego miejsca. W swojej grupie nie pozwalali rywalom na zbyt wiele, przez co uzyskali najlepszy bilans punktowy. Dobrze uzupełniali się na korcie. Denis oczywiście ciężar gry brał na siebie, a Kofi kończył wszystkie okazje na siatce. Był to efekt porannego wspólnego treningu, na którym ustaliliśmy ustawienie i przećwiczyliśmy kilka zagrań, które warte były zastosowania w meczu.

2ik4luh

Znamy już rywali Denisa w obu ćwierćfinałach. W singlu będzie to Egipcjanin Zakareia Ayoub, który jest w zasięgu naszego zawodnika. W deblu sytuacja jest trudniejsza, bo wylosowano Denisowi i Kofiemu najmocniejszych z możliwych rywali: grającego trenera francuskiego Guillaume’a Gailly i Kameruńczyka Emmanuela Pinochet Amouguiego.
Gry w czwartek skończyły się wcześniej, więc była okazja po południu pospacerować po Kampali.

Tom kwiecień 26 2018 22:12:54 0 ˇ 0
siku ya kwanza

We wtorek jak zwykle ostatnim punktem związanym z organizacją turnieju było spotkanie trenerów z sędziami i delegatem technicznym. Okazało się, że wielu zawodników nie stawiło się na klasyfikację, albo nie przeszło jej pomyślnie. Ze 121 pierwotnie zgłoszonych, do turnieju zakwalifikowano 84 zawodników. Frekwencyjnie ucierpiała też klasa SL4, w której gra Denis. Z 21 pozostało 13.
Denis w losowaniu trafił do grupy D, w której miał trzech Ugandyjczyków. Dziś jednak na Denisa nie było mocnych. Tabelka obrazuje skalę dokonań naszego zawodnika.

W czwartek okaże się z kim Denis zagra w ćwierćfinale. W czwartek również początek zmagań deblistów.
Denis gra w parze z zawodnikiem z Ghany: Kofi Acheampong. Mają jeszcze trzy inne pary, dwie ugandyjskie i kameruńską. Na zdjęciu, po pierwszym singlowym meczu z Charlesem Kizzą.

Tom kwiecień 25 2018 21:51:36 0 ˇ 1
Uganda

Po 22 godzinach podróży z Kędzierzyna-Koźla, dotarliśmy do Kampali. Od Amsterdamu wspólnie z nami leciał nasz przyjaciel z Francji Richard Perot. Pomału wkręcamy się w rytm Ugandyjskiego dnia. O 12 trening i trochę po południu czasu wolnego.

Tom kwiecień 24 2018 09:25:19 0 ˇ 2
Tomek mistrz, Kamil mistrz

W sobotę 21 kwietnia w Głubczycach odbyły się Mistrzostwa Województwa Dzieci, Żaków, Młodzików młodszych i Parabadmintona.
Dwa złote medale przywieźli nasi zawodnicy. W kategorii dzieci świetnie spisał się Tomek Mikołajczyk, który od początku roku ma dobrą passę i wygrywa wszystko. Tomek wywalczył złoto bez straty seta. W grupie, najlepszy z rywali zdobył w secie 7 punktów. Drugi złoty medal i tytuł Mistrza Opolszczyzny zdobył w parabadmintonie Kamil Taranda. Jemu trudniej przyszło zwycięstwo, bo po trzysetowych, wyrównanych pojedynkach.
Kolejnymi osobami na podium były dziewczyny - parabadmintonistki: Dominika Tomańska 2 miejsce, Julka Bolibrzuch i Zuzia Jerzyk obie 3 miejsce.
5 miejsce w U-13 zdobyła Hania Banaszak. Przegrała jedynie z finalistkami turnieju, Jacek Matula był 9, a Miłosz Mikołajczyk uplasował się na 11 pozycji.

WYNIKI

Tom kwiecień 21 2018 20:55:20 0 ˇ 2
Nasi w Kępnie

Do Kępna po raz pierwszy w historii pojechała dwójka naszych zawodników: Igor i Karol. Odbywa się tam Grand Prix Młodzików.
W pierwszym dniu tylko Igor odniósł zwycięstwo. Wygrany mecz deblowy z kolegą klasowym Jakubem Knihinickim z rywalami ABRM z Warszawy trwał 3 sety 24-22, 14-21, 21-14. Mniej szczęścia mieli obaj w singla, przegrywając swoje pojedynki. W sobotę była okazja do kolejnych gier. Niestety nasi nie sprostali rywalom ale walczyli na 100%.

Linki do relacji video: KORT 1 , KORT 2

WYNIKI

Tom kwiecień 20 2018 10:27:50 0 ˇ 4
Grand Prix Polski

W Żyrakowie w sobotę i niedzielę odbywał się turniej Grand Prix Polski młodzików młodszych. To po mistrzostwach Polski najwyżej punktowany turniej. Na zawody, które były rozgrywane tylko w grach pojedynczych, pojechali Hania Banaszak i Jacek Matula. Turniej jest rozgrywany najpierw w grupach, a następnie systemem pucharowym dla zawodników z jednakowych miejsc.
Pecha miał Jacek, który odniósł kontuzję w drugim mecz grupowym. Niestety nie dokończył pojedynku i został wycofany z pozostałych gier.
Natomiast Hania po wygraniu jednego meczu w grupie, walczyła w niedzielę o 9 miejsce. Nasza zawodniczka pokonała rywalki i 9 pozycja czyli maximum zostało osiągnięte.
Na pewno dzięki temu wpadło Hani sporo punktów do rankingu i już w środę zobaczymy o ile miejsc awansuje. Hania obecnie zajmuje 17 miejsce w rankingu MM PZBad.

WYNIKI

Tom kwiecień 15 2018 20:51:58 0 ˇ 7
Kierunek Uganda

23 kwietnia Denis Grzesiuk rusza na swój kolejny międzynarodowy turniej parabadmintona. Tym razem będzie to Uganda Para-Badminton International. Przez Amsterdam i Kigali do Entebbe nad jeziorem Wiktorii wiedzie trasa lotu do Afryki. Potem czeka nas jeszcze 1,5 godziny busem do Kampali, stolicy Ugandy. Co ciekawe odległość z lotniska do hotelu to 37 km. Jednak drogi i ruch na nich są zdecydowanie inne niż w Polsce.
W klasie SL4 oprócz Denisa wystartuje jeszcze 20 innych zawodników. Reprezentować będą Ghanę, Kamerun, Egipt, Nigerię Ugandę, Francję, Malezję, Indie, Kongo i Kenię.
Oprócz faworytów z Malezji i Indii, pozostali rywale są w zasięgu naszego zawodnika. Podobnie jak on, trenują dopiero 2-3 lata. Zawody w Ugandzie odbywają się po raz drugi. Rok temu wzięło udział 36 zawodników, a teraz będzie 121. Zmieni się też obiekt, na którym rozegrany zostanie turniej. Poprzednio była to salka przy ośrodku edukacyjnym, z kamienną podłogą, na której położono 2 maty do gry i wyklejono 1 kort dla wózkarzy. Teraz to będzie Hala Lugogo Sport Complex.
Udział Denisa Grzesiuka w tym turnieju jest możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle oraz głównego sponsora naszego klubu, firmy WAK trans.

Tom kwiecień 14 2018 22:15:58 0 ˇ 7
MMM
Pięcioro naszych zawodników brało udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
MMM to zawody wchodzące do współzawodnictwa dzieci i młodzieży prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Punktowane są miejsca 1-8 w każdej z gier ( 1m - 3pkt, 2m - 2pkt, 3-8m - 1pkt). Tym razem jesteśmy bez punktów, zajmując w singlu dwa 9 miejsca: Hania i Igor. Zdecydowanie tą rywalizację wygrało województwo śląskie.

WYNIKI

Tom kwiecień 07 2018 09:48:37 0 ˇ 13
"Niepokonani"

Jest już efekt finalny nagrań, które reporterka TVP 3 Katowice robiła w domu Dominiki i u nas na treningu w minioną środę. Reportaż został wyemitowany w cyklu "Niepokonani" we wtorek 3 kwietnia.

Klikając w obrazek można reportaż obejrzeć ponownie.
Tom kwiecień 03 2018 19:00:30 0 ˇ 18
Pracowity weekend

Już w piątek nasi zawodnicy rozpoczęli zmagania w Suchedniowie. Odbywa się tam do niedzieli turniej Puchar Gór Świętokrzyskich. Pierwsze edycje tych zawodów odbywały się w Ostojowie a ekipa naszego klubu 20 lat temu przywiozła puchary i medale za zwycięstwa indywidualne oraz za zwycięstwo drużynowe. Ówcześni zawodnicy to aktualni 33-latkowie.
Tyle historii, a obecnie w Suchedniowie grają Hanna Banaszak i Jacek Matula. Dziś zaczęli od mixta. W drugim secie było blisko przedłużenia szans na zwycięstwo (23-21). Wynik ten i zgodna gra, to duży krok do przodu i wkrótce może nastąpić przełom w wynikach naszej pary.

W Warszawie w sobotę w trzech grach zagrał Igor Jasek, który walczył o kolejne punkty do rankingu młodzików. Rozegrał 11 meczy z tego 7 wygranych co przyniosło 2 medale w grach podwójnych i 4 miejsce w singla.

W grze mieszanej, wspólnie z Marią Junczewską (UKSB Milenium Warszawa) zajęli 2 miejsce, pokonując wcześniej wszystkie pary mixtowe w swojej grupie.

Również w deblu z kolegą z klasy Jakubem Knihinickim dotarli do finału i podobnie jak w mixta nasz zawodnik zdobył srebrny medal. W singla Igor dotarł do półfinału, gdzie uległ rywalowi i potem jeszcze grał o 3 miejsce. Przeciwnik Igora miał w "nogach" 4 mecze mniej i to pewnie zaważyło o tym, że to on odnotował zwycięstwo
Denis Grzesiuk na sobotę otrzymał powołanie dla zawodnika kadry narodowej parabadmintona na konsultację szkoleniową do Pabianic.
I ostania nasza grupa - grupa integracyjna na treningu meczowym, będzie doskonalić taktykę gry pojedynczej i debla.

WYNIKI WARSZAWA WYNIKI SUCHEDNIÓW

Tom marzec 23 2018 18:51:51 0 ˇ 23
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WAŻNE WIADOMOŚCI

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 346
Najnowszy Użytkownik: sumjqbaebe
PARTNERZY


CENNIK KLUBOWY - OD 2014
KATALOG

GOŚCIE
Flag Counter
Tam byliśmy
Głubczyce Baborów Kietrz Strzelce Op. Opole Komprachcice Racibórz Lubliniec Częstochowa Konin Bieruń Kielce Spała Lublin Ropczyce Pszczyna Garwolin Sochocin Płońsk Białystok Suwałki Miastko Suchedniów Łączna Sobótka Ślęza Jelenia Góra Sulęcin Płock Oborniki Szamotuły Zamość Rzeszów Słupsk Kobylnica Koszalin Solec Kujawski Piotrków Tryb. Małogoszcz Mścice Orneta Ostojów Straszęcin Medyka Lubin Kobylnica Pabianice Ostrów Wielkopolski Łódź Olsztyn k/ Częstochowy Poraj Poczesna Arłamów Zakopane Słupca Mazańcowice Imielin Kobierzyce Trzcianka Żyraków Zielonka Wieliczka Kępno Warszawa

Tröbitz Elsterwerda Dortmund Berlin

Liberec Orlova Pardubice Klimkovice Český Krumlov Český Těšín

Hrachovo IlavaNeerpeltFredericiaAntalya KonyaVillajoyosa Los Alcázares Alcúdia

Breda BeekBirmingham Loughborough Stoke Mandeville Antrim

SoloPekinDublinLimaMedellinKampalaBangkokTokioSão PauloMokronogUlsan

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Linki
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie