MMKS  Kędzierzyn-Koźle  badminton
Nawigacja
Strona Główna
Struktura Klubu
Parabadminton
OPP 1%
Sponsorzy
Treningi
Obozy
Linki
Zdjęcia
TV MMKS
Zawodnicy
Kontakt
Piszą o nas
OGŁOSZENIA kupię-sprzedam serwis rakiet - wymiana naciągu
Archiwum
RANKINGI

Aktualny Ranking BWF Parabadminton


wydany 30.08.2017r.

SINGLE

DEBLE i MIXTY

LISTA KLASYFIKACYJNA PZBAD

Aktualna w każdą środę.

młodzicy młodsi
młodzicy
juniorzy młodsi
juniorzy
elita
Turnieje do list

LISTA KLASYFIKACYJNA OOZBAD Głubczyce

#2
wydana po 09.09.2017r.

dzieci U-9, żacy U-11

PARTNERZY-MEDIA

REKLAMA

Panel AMATORÓW
Turnieje Krajowe Amatorów

Turnieje Zagraniczne Amatorów

Jak dobrać rakietkę.

Witamy

Witamy na stronie klubu badmintona MMKS Kędzierzyn-Koźle, działającego od 1994r. Klub nasz specjalizuje się głównie w treningach z dziećmi od 6 lat i młodzieżą do 16 lat

Jesteś naszym Internetowe liczniki GOŚCIEM
od 8.09.2011r.
おはよう日本から私の友人

BARTEK MRÓZ Z PODWÓJNYM ZŁOTEM UGANDY, TURCJI I BRAZYLII
Najbliższe turnieje

23. TEM Youth International 2017 Mokronog (SLO) 27-29.10.2017r.

Grand Prix MM Puchar Gór Świętokrzyskich Suchedniów 3-5.11.2017r.

BWF Para-Badminton World Championships 2017 Ulsan 20-26.11.2017r.

.

.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Tom październik 30 2011 20:56:23 0 ˇ 1556
Memoriał w Komprachcicach

Memoriał Mariana Krasowskiego - zasłużonego trenera i działacza Opolszczyzny, to turniej na którym gościmy zawsze. Mieliśmy swoich zawodników w kategorii dzieci i parabadmintona. Sportowo poszło nieźle, w grupie dzieci U-9, Tomek Mikołajczyk zdobył brązowy medal. To już drugi brąz w tym sezonie. U parabadmintonistów, podobnie jak w Kedzierzynie-Koźlu, na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Taranda, druga była Dominika Tomańska a trzecia Zuzanna Jerzyk. Medale wręczali zawodnicy Maria Barusz, Denis Grzesiuk oraz trener Tomasz Zioło, którzy już za miesiąc wystąpią na Mistrzostwach Świata w parabadmintonie w Korei.
Tradycją tego turnieju jest słodki poczęstunek. I tym razem o godzinie jedenastej na halę wjechał tort badmintonowy, który po chwili został podzielony pomiędzy wszystkich uczestników dzisiejszych zawodów. Smakował pysznie.

WYNIKI

Tom październik 21 2017 20:55:38 0 ˇ 0
Mazovia Junior Cup

Do Warszawy, a właściwie do Zielonki, pojechała trójka naszych: Hania, Jacek i Igor. Każdy w singla w piątek wygrał swój mecz. Szczególnie cieszą te wygrane po ciężkich bojach jak Hani, gdzie walczy się do ostatniej lotki: 22-20 19-21 22-20

WYNIKI

Tom październik 21 2017 11:01:31 0 ˇ 0
Finały w Trzciance
Ekipa Opolszczyzny w komplecie.

W dzisiejszym meczu, którego stawką był srebrny medal lepszy okazał się zawodnik z Trzcianki, Mateusz Wawrzyniak. Ale jak na mecz tej fazy, obaj zawodnicy nie zawiedli i rozegrali trzysetowe bardzo wyrównane spotkanie, którego wynik brzmiał: 21-15, 14-21, 21-16.

O TURNIEJU

Tom październik 08 2017 09:23:12 0 ˇ 10
Trzcianka cd.
Plan gier deblowych:

W sobotę rano Denis dowiedział się o zmianie dotyczącej jego planu gier singlowych. Stało się to po proteście złożonym przez jednego z trenerów pokonanych wcześniej zawodników. Uznano, że sędziowie po "grach obserwowanych" podjęli niewłaściwą decyzję, nie lokując Denisa w grupie najmocniejszej.
Komisja arbitrażowa podjęła decyzję o przesunięciu Denisa wyżej i anulowała poprzednie wyniki. Tak więc w sobotę rozpoczął się dla naszego zawodnika turniej singlowy na nowo.
Pierwszym rywalem był Krzysztof Sołtysiak z Trzcianki, z którym Denis rozegrał bardzo dobre spotkanie. Pierwszy set zakończył się wynikiem 21-11 dla przeciwnika. W drugim również zawodnik gospodarzy był lepszy, tym razem 21-4, ale wynik nie odzwierciedla gry. Długie wymiany, dużo biegania, silne smecze i obrony, to mogli podziwiać kibice w hali. Wiele razy Denis był blisko lotki, jednak problemy z poruszaniem się w przeciwieństwie do zdrowego rywala, były wielokrotnie w tym secie powodem utraty okazji do zdobycia punktu.

Drugi mecz singlowy Denis zagrał z Damianem Cieślą z Mazowieckiego. W obu setach Denis górował nad przeciwnikiem, zwyciężając 21-17 i 21-14. Tym samym zapewnił już sobie co najmniej brązowy medal.

W deblu natomiast, w meczu o srebro, pierwszy set z kolegami z Opolszczyzny wygrany 21-8, drugi przegrany 18-21, a w trzecim do ostatniej chwili decydował się los kto zwycięży. Przy stanie 20-20 Łukasz zaserwował w aut i ponieważ tu 21 punkt jest ostatnim, to rywale zdobyli srebrne medale.
Denis i Łukasz tuż po meczu odbierali na podium brązowe.

Tom październik 07 2017 09:11:28 0 ˇ 14
Pierwsze mecze Olimpiad Specjalnych

W piątek rozpoczęły się już pierwsze mecze o zwycięstwa w grupach. Denis ma grupę 5 osobową w singla. Będzie też grał w debla w parze z Łukaszem Janoszką z Leśnicy.

Pierwsze spotkanie w singla z Krystianem Popielą ze Śląskiego, wygrane 21-6, 21-5, a debel z parą z Trzcianki, niestety przegrany (to najmocniejszy debel na turnieju), 21-11, 21-6.

Drugi dzisiejszy singiel też wygrany zdecydowanie jak poprzedni: 21-6, 21-10. Rywalem był Damian Wiloczyński z Kujawsko-Pomorskiego.

Tom październik 06 2017 11:56:59 0 ˇ 14
Denis w Trzciance

Po 6 godzinach jazdy dotarliśmy z Opola do Trzcianki. Na Mistrzostwa Polski Olimpiad Specjalnych pojechała 6 zawodników, 5 chłopaków i 1 dziewczyna, oraz 2 trenerów ze szkoły w Leśnicy - Tomasz Siciak i Marek Walichowski.
Zawody są rozgrywane pod nazwą X Ogólnopolski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych i gromadzą na starcie reprezentantów z 16 województw wyłonionych z eliminacji regionalnych (wojewódzkich). Zawody te są jedynymi w roku na takim szczeblu, a co za tym idzie nie ma żadnych list klasyfikacyjnych i rankingów. Zawodników jednak należy jakoś rozlosować, a wcześniej rozstawić. To mozolna praca sędziów na początku turnieju. Na 3 kortach odbywają się tzw. gry obserwowane, jedna trwa ok. 4 minut. Sędziowie podczas nich oceniają poziom umiejętności technicznych poszczególnych zawodników. Osobno singlistów i osobno par zgłoszonych do gier podwójnych. Gry obserwowane zajmują kilka godzin, a po nich zawodnicy są łączeni w grupy od 3 do 5 osób i grają każdy z każdym o zwycięstwo, osobno mężczyźni i osobno kobiety.

Tom październik 06 2017 10:47:23 0 ˇ 13
Parabadminton Kids

Turniej Kłodnica Open był inauguracją sezonu dla najmłodszych parabadmintonistów. W hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu wystartowała czwórka zawodników, trenujących na co dzień w ramach zajęć zorganizowanych przez MOSiR Kędzierzyn-Koźle. Na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Taranda, który wyraźnie poprawił elementy techniki, a szczególnie serw i nikt z pozostałych nie był w stanie mu zagrozić. Druga była Dominika Tomańska, a na trzeciej pozycji uplasowały się Zuzanna Jerzyk oraz wózkarka Julia Bolibrzuch.
Świetnie spisała się na tym turnieju też trójka młodszych zawodników klubowych. Każdy odnotował lepszy występ niż na początku miesiąca w Głubczycach. Na podium w U-9 stanął Tomek Mikołajczyk, który zdobył brązowy medal. Tuż za podium uplasowali się w U-11 Hania Banaszak oraz Jacek Matula. Oboje walczyli, zostawiając sporo sił na korcie. Doświadczenie zdobyte w tą sobotę, powinno przynieść już wkrótce kolejne dobre rezultaty.
Były też medale za sędziowanie. W tej "kategorii" krążek zdobył Denis Grzesiuk, który sędziował mecze parabadmintonistów oraz inne w kategoriach U-9 i U-11.
Każdy z naszych zawodników otrzymał jeszcze na koniec od trenera wachlarz z niedawno rozegranych Mistrzostw Japonii w Parabadmintonie.

Tom październik 01 2017 00:30:52 0 ˇ 18
3 dni w Imielinie

Od czwartku 21 września przez trzy dni w Imielinie trwał, obok Polish International, turniej dla dzieci i młodzieży z udziałem naszej dwójki singlowo-mixtowej: Igor Jasek/Hanna Banaszak.
W grze mieszanej MM nasi uplasowali się na 8 pozycji. W singlu Igor zajął 19 miejsce, ale niektóre sety kończył ze stratą 2 punktów 28-26 albo 24-22.
Hania natomiast miała swój najlepszy turniej. Wygrała gry dla drugich z grup i zajęła 6 miejsce. W drodze do tej pozycji pokonywała rywalki, z którymi dotychczas przegrywała.
Na turnieju pojawił się też Bartek Mróz w związku z pokazami parabadmintona. Nasi zawodnicy mieli okazję skorzystać z jego rad podczas jednego z meczów mixta.

WYNIKI

Tom wrzesień 23 2017 19:05:16 0 ˇ 17
Młodzi w Suchedniowie

W Suchedniowie walczyli młodzicy młodsi. Najbliżej podium był Igor Jasek, który dotarł do ćwierćfinału. 6 miejsce zajęła Hania Banaszak wygrywając 2 mecze grupowe. Na 9 pozycji uplasował się Jacek Matula, który wygrał jeden mecz w grupie.
Ponadto Igor w deblu zajął 4 miejsce a Hania z Jackiem w mixta 9 pozycję.

WYNIKI

Tom wrzesień 17 2017 22:09:05 0 ˇ 21
Domingo

Pierwszym finałem w niedzielę był mecz singlowy, w którym Bartek zmierzył się z Eduardo Oliveirą. Po 15 minutach Mistrzem Brazylii został Bartłomiej Mróz wygrywając 21-2, 21-5.
Po dwugodzinnej przerwie przyszedł czas na mixta. Partnerka Bartka oprócz rozgrzewki potrzebowała przygotowania fryzury. W tym pomogła jej koleżanka z reprezentacji. W pierwszym secie poszło gładko 21-11, w drugim rywale Rogerio Oliveira/Danielle Carvalho, po kilku udanych akcjach nabrali pewności siebie i wygrali 21-12. Trzeci set już należał zdecydowanie do Bartka i Maraisy 21-8. Czwarte zwycięstwo oznaczało tytuł Mistrza Brazylii w mixta. Bardzo cieszył się z tego trener Maraisy, która pochodzi z Pernambuco. To jej pierwsze zawody i od razu taki sukces. Maraisa miała ze sobą baner ze swoim zdjęciem i tekstem:
W tym życiu nic nie jest łatwe. ale wszystko jest nieskomplikowane, gdy masz siłę i determinację nigdy nie zrezygnuj z celów. Zawsze idź do przodu, nigdy nie opuszczaj głowy.
Podczas ceremonii kończącej Brazil Para-Badminton International na szyi Bartka zawisły dwa złote medale. 18 i 19 medal złoty w karierze, a 44 i 45 w ogóle.

WYNIKI

Tom wrzesień 17 2017 21:21:41 0 ˇ 21
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WAŻNE WIADOMOŚCI

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 233
Najnowszy Użytkownik: lxeyvupqgp
PARTNERZY


CENNIK KLUBOWY - OD 2014
KATALOG

GOŚCIE
Flag Counter
Tam byliśmy
Głubczyce Baborów Kietrz Strzelce Op. Opole Komprachcice Racibórz Lubliniec Częstochowa Konin Bieruń Kielce Spała Lublin Ropczyce Pszczyna Garwolin Sochocin Płońsk Białystok Suwałki Miastko Suchedniów Łączna Sobótka Ślęza Jelenia Góra Sulęcin Płock Oborniki Szamotuły Zamość Rzeszów Słupsk Kobylnica Koszalin Solec Kujawski Piotrków Tryb. Małogoszcz Mścice Orneta Ostojów Straszęcin Medyka Lubin Kobylnica Pabianice Ostrów Wielkopolski Łódź Olsztyn k/ Częstochowy Poraj Poczesna Arłamów Zakopane Słupca Mazańcowice Imielin Kobierzyce Trzcianka Warszawa

Tröbitz Elsterwerda Dortmund Berlin

Liberec Orlova Pardubice Klimkovice Český Krumlov Český Těšín

Hrachovo IlavaNeerpeltFredericiaAntalya KonyaVillajoyosa Los Alcázares Alcúdia

Breda BeekBirmingham Loughborough Stoke Mandeville Antrim

SoloPekinDublinLimaMedellinKampalaBangkokTokioSão Paulo

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Linki
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie